firma rehberi
Moda Yatak Mobilya ve Aksesuar San. Tic. Ltd. Şti
Moda Yatak Mobilya ve Aksesuar San. Tic. Ltd. Şti
"Yataktamoda.com; yatak, mobilya ve yatak odası aksesuarlarını, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor. Bir çok büyük e-ticaret iş ortağının yanı sıra kendi alışveriş sitesi yataktamoda.com ile hızlı ve güvenilir alışverişe imkan sağlayan Moda Yatak kaliteyi ve en şık yatak trendlerini güvenle evlerinize getiriyor. Siz de evinizin ihtiyacı olan sünger yataklar, visco yataklar, yaylı yataklar, ortopedik yastık ve boyunluklar, bebek yatak ve uyku tulumları için aklınıza gelebilecek
Firma Hakkında

"Yataktamoda.com; yatak, mobilya ve yatak odası aksesuarlarını, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor.

Bir çok büyük e-ticaret iş ortağının yanı sıra kendi alışveriş sitesi yataktamoda.com ile hızlı ve güvenilir alışverişe imkan sağlayan Moda Yatak kaliteyi ve en şık yatak trendlerini güvenle evlerinize getiriyor.

Siz de evinizin ihtiyacı olan sünger yataklar, visco yataklar, yaylı yataklar, ortopedik yastık ve boyunluklar, bebek yatak ve uyku tulumları için aklınıza gelebilecek diğer yan ürünleri uygun fiyata yüksek kaliteyle almak için www.yataktamoda.com adresini ziyaret edin.

7/24 destek hizmeti, 90 günlük koşulsuz iade garantisi ve ücretsiz kargo fırsatları ile sağlığınıza uygun yatağı hemen alın !"
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: KAYSERİ / Melikgazi
AdresOrganize San. Böl. 24 Cad. No: 16 Melikgazi / Kayseri
Yetkili: Özkan Dedeci
Telefon:0212 909 3 999
Fax:0352 321 38 77
Web Adresi: http://www.yataktamoda.com/
E-posta adresi: bilgi@yataktamoda.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com