firma rehberi
North Alize Mekanik İnşaat ve dış tic. ltd. şti.
North Alize Mekanik İnşaat ve dış tic. ltd. şti.
North alize mekanik; merkezi doğalgaz olan binaların çelik bacalarını, (tek cidarlı çift cidarlı ) Lokanta, resteurant, ve yemek üretim tesislerinin davlumbazları ile bacalarını, sığınak bodrum fabrika gibi yerlerin havalandırmalarını, döküm fabrikası gibi yüksek sıcak ortamların havalandırma bacalarını, hertürlü fabrika v.b. inşaatların genel tadilatlarını yapmaktadır. Ayrıca Otel, Motel, ve özel mülkerinde fankoilli havalandırma ısıtma ve soğutma işlerini yapmaktadır. Edirne, Çanakkale, Kırklareli, Tekird
Firma Hakkında

North alize mekanik; merkezi doğalgaz olan binaların çelik bacalarını, (tek cidarlı çift cidarlı )
Lokanta, resteurant, ve yemek üretim tesislerinin davlumbazları ile bacalarını, sığınak bodrum fabrika gibi yerlerin havalandırmalarını, döküm fabrikası gibi yüksek sıcak ortamların havalandırma bacalarını, hertürlü fabrika v.b. inşaatların genel tadilatlarını yapmaktadır. Ayrıca Otel, Motel, ve özel mülkerinde fankoilli havalandırma ısıtma ve soğutma işlerini yapmaktadır.
Edirne, Çanakkale, Kırklareli, Tekirdağ,İstanbul, İzmit, Sakarya, Adapazarı, Zonguldak, Bartın, Düzce, Bolu, Samsun, Kastamonu, Çankırı, Ankara, Bursa, Yalova, İzmir, Balıkesir, Hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Türkiyenin heryerine servis ve montajımız vardır.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Tuzla
Adresşifa mh. hürriyet cd. no:29 tuzla istanbul
Yetkili: Muhammet Ali GÜNEŞSU
TEL-1:05075966134
TEL-2:02164231735
Web Adresi: http://www.northalize.com
E-posta adresi: northalize@gmail.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com