firma rehberi
İstanbul Web Tasarım
İstanbul Web Tasarım
İstanbul Web Tasarım
Firma Hakkında

Karga Web Tasarım, 2006 yılından günümüze kadar olan süreçte kurumsal ve bireysel olarak kurulmuş olan ticari işletmelere Türk Ticaret Kanununun belirlemiş olduğu standartlarda ve aynı zamanda son kullanıcı dahil olmak üzere tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği web sitelerinin kurulum hizmetini veren bir web teknolojileri firmasıdır.

Ana faaliyet konusu web hizmetleri olup, müşterilerinin talepleri doğrultusunda kurumsal kimlik çalışmaları, görsel ve işitsel reklam hizmetleri ve sosyal medya reklamcılığı yer almaktadır.

Faaliyet alanlarımız arasında; Web tasarımı ve yazılımları, içerik yönetim sistemleri ve hizmetleri, e-ticaret uygulamaları, arama motoru optimizasyonu, içerik güncelleme, yazılım geliştirme, takip, analiz ve raporlama, pazar araştırması, web stratejileri oluşturma, e-katalog, banner tasarımları, fotoğraf çekimi ve Google Adwords hizmetleri yer almaktadır.

Karga Web Tasarım olarak; Bizi tercih eden iş ortaklarımız ile taraflar arasında memnuniyet esas tercihimiz olduğu gibi, uzun süreli çalışma gereksinimlerine uygun, web teknolojileri ve tanıtım alanlarında çözümler sunan bir hizmet firması olmaktır.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Eyüp
AdresÇırçır Mah. Uludağ Cd. No:147
Eyüp / İstanbul
Yetkili: İlker ÖZKOÇAN
TEL:0532 580 48 86
Web Adresi: https://www.kargawebtasarim.com/
E-posta adresi: karga@kargawebtasarim.com
Harita :
Sektör Grubu:
seo
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com