firma rehberi
Ela Temizlik
Ela Temizlik
Ela Temizlik Güvenilir Hijyenin Adresi
Firma Hakkında

İstanbul Avrupa Temizlik ŞirketiHanımlar ve beyler ev, ofis, iş yeri, hastane, okul,inşaat sonrası temizlik işleriniz ELA TEMİZLİK ten sorulur.
Hanımlar ve beyler ev, ofis, iş yeri, hastane, okul,inşaat sonrası temizlik işleriniz ELA TEMİZLİK ten sorulur.
Temizlik zahmetli ve bir o kadar da meşakkatli bir iştir. Özellikle de çalışan hanımlar için başının en büyük belasıdır. Çalışmıyorsunuz ama ev temiziliği yapmakta istemiyorsunuz daha önemli işlere mi vakit ayırmanız gerekiyor veya iş yerinizin periyodik olarak temizlenmesi mi gerekiyor veya evinizin tadilatını yaptırdınız yeni bir ev alıp dekor yaptırdınız evin temizliğinin altından nasıl kalkıcam mı? Diyorsunuz. ELA TEMİZLİK olarak sizleri bu meşakkatli işten kurtarıyor.
ELA TEMİZLİK temizlik işini yaparken müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için elinden geleni yapmaktadır. Bir kere denediğiniz zaman zaten bizden vazgeçemeyeceksiniz. Sefaköy ev temizlik şirketi veya arıyorsanız ELA TEMİZLİK her şartta ve koşulda sizin yanınızdadır size düşen sadece iletişime geçmektir. Telefonlarımız sadece iş öncesi değil sadece iş sonrası değil 7/24 açıktır. Sizde güvenilir hijyen ve temizlik için iletişime geçin.
ELA TEMİZLİK her daim yanınızda olmaktan gurur duyar.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Avcılar
AdresYEŞİLKENT MAHALLESİ AMASYALILAR CADDESİ NO 14.1
Yetkili: Gülten çelen
TEL-1:0541 360 82 47
Web Adresi: http://www.elatemizlik.org
E-posta adresi: info@elatemizlik.org
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com