firma rehberi
AVCILAR TADİLAT
AVCILAR TADİLAT
Profesyonel Hizmet
Firma Hakkında

AVCILAR TADİLAT olarak; ''ASLAN YAPI - Mimari Çözümler'' bünyesinde, müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışımızla birlikte, projelendirmeden başlayarak anahtar teslime kadar olan bütün iş aşamalarını, uzman kadrosu yönetiminde, aklınıza gelebilecek her türlü tadilatı yapmaktayız.Teknolojik gelişmeleri ve farklı tasarımları takip ettiğimiz için en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir.
Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır. Tadilat konusu ile ilgili bilgiler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir.Yapılan keşif ve görüşmeler ışığında yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz veya showroom'umuzda ürünlerimizi tanıtıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıyor.
Komple tadilat işleri, Anahtar teslim tadilat işleri, pencere değişimi(EGEPEN deceuninck bayisiz), çelik kapı(ABSDOOR bayisiyiz), Mutfak tasarımı ve mutfak dolabı, Kartonpiyer, Asma tavan, Banyo tasarımı Fayans seramik döşeme işleri, Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı,Yer döşemeleri, parke ve aklınıza gelen bir çok hizmeti sunuyoruz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Avcılar
AdresGümüşpala Mah. Gümüşpala Cad. No:14/A
Yetkili: Kadir Aslan
TEL:0212 695 23 46
Gsm:0535 448 01 48
Web Adresi: http://www.avcilartadilat.com
E-posta adresi: info@avcilartadilat.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com