firma rehberi
Adana Trans
Adana Trans
Adana Trans evden eve nakliyat ve taşımacılık yurtiçi nakliyat komisyonculuğu hizmetleri veren firmamız adana da 2001 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana devamlı kendisi ile yarışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugün adananın sayılı firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız kendi içinde devamlı kaliteli taşımacılık yapılabilmesi için personellerini devamlı ve düzenli olarak eğitimden geçirmektedir.
Firma Hakkında

Adana Trans evden eve nakliyat ve taşımacılık yurtiçi nakliyat komisyonculuğu hizmetleri veren firmamız adana da 2001 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana devamlı kendisi ile yarışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugün adananın sayılı firmaları arasında yerini almıştır.

Firmamız kendi içinde devamlı kaliteli taşımacılık yapılabilmesi için personellerini devamlı ve düzenli olarak eğitimden geçirmektedir.

Bu gün gelinen noktada firmamız % 95 müşteri memnuniyeti ile hızla büyümeye devam etmektedir.

Ayrıca gelişen teknoliji ile asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz şehiriçi ve şehirler arası nakliyatlarda ister 1 parça ister komple ev olsun istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere ulaştırmaktayız.

Bütün bu hizmetler için yapmanız gereken tek bize iletişim kanallarından ulaşmaktadır.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: ADANA /
AdresHuzurevleri Mah.77140.Sok.No/6 Çukurova/Adana
Yetkili: Ersin Erdoğan
TEL:03222245555
GSM:05327023594
Web Adresi: https://www.adanatrans.com/biz-kimiz/
E-posta adresi: info@adanatrans.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com