firma rehberi
Web Tasarım Sistemleri
Web Tasarım Sistemleri
Web Tasarım Sistemleri
Firma Hakkında

Türkiye'nin ödüllü web tasarım ve yazılım ajansı olan Web Tasarım Sistemleri müşterilerine, Profesyonel olarak web tasarım, web yazılım, kurumsal web tasarım, e-ticaret, dijital reklam yönetimi ve web danışmanlık hizmetleri sunar.

Web Tasarım Sistemleri, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış birinci sınıf web tasarım ve yazılım çözümleri sunan, İstanbul merkezli ödüllü bir dijital ajanstır. Biz sıradan, sıkıcı ya da basit işler yapmayız. Yeni yapıyoruz, mükemmel yapıyoruz ve unutulmaz yapıyoruz. Bu sayede uzun yılardır müşterilerimizin çoğu ile uzun süredir devam eden iş birlikleri kurduk. Kurulduğumuz günden bugüne geçen 9 yıl da yaptığımız mükemmel projeler ile onlarca ödül aldık.
Ajansımız, SEO için özel olarak optimize edilmiş web siteler, üst düzey kullanıcı deneyimi sunan duyarlı ve verimli mobil web siteler, hız odaklı AMP web siteler, UX tasarımı, UI tasarımı, açık kaynak kodları ve özel web geliştirmelerindeki uzmanlığımızdan yararlanır ve nitelikli potansiyel müşteriler oluşturan kullanıcı deneyimlerini sistematik olarak sunar.
Markanızın çevrimiçi görünürlüğünü artırmanıza, hedef kitlenizle erişiminizi ve etkileşiminizi artırmanıza ve sonunda satışları artırmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin vizyonlarını tanımlamalarına, iletmelerine ve gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca müşterilerimize mevcut pazarlama faaliyetlerini tamamlayarak markalarını oluşturan ve büyüten değerli yaratıcı dijital çözümler sunmaya çalışıyoruz.
Sektördeki Hedeflerimize ulaşmak için bağlılık, saygı, iyi mizah, cömertlik, mükemmeliyetçilik ve hırs bizim için her zaman bir bütün olmuştur. Bu sayede müşteri ilişkilerimizde kurduğumuz şeffaflık politikası bizi diğer web tasarım ajanslarından ayıran en büyük değer olmuştur. Aynı Zamanda bu kurumsal kültür, bilgi birikimimizin sürdürülebilirliğini sürekli desteklemektedir.
Her biri alanında uzman 2 proje yöneticisi, 4 yazılımcı, 3 tasarımcı, 2 SEO uzmanı ve 2 danışman profesyonel web tasarım ve yazılım projeleri gelişti
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Pendik
AdresGüzelyalı Mah. Sahil Blv. No:119 K:1 D:2 Pendik / İSTANBUL
Yetkili: Selman ÇANKAYA
TEL-1:08503049833
Web Adresi: https://www.webtasarimsistemleri.com/
E-posta adresi: info@webtasarimsistemleri.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com