firma rehberi
ULUCA Avukatlık Ortaklığı
ULUCA Avukatlık Ortaklığı
ULUCA Avukatlık Ortaklığı
Firma Hakkında

Uluca Avukatlık Ortaklığı, M. Yağız Uluca ve Fatma Uluca Telli tarafından İstanbul’da temellerini atarak İstanbul ve Bursa’da hizmete başlamıştır. Büromuzun kurulduğu günden bugüne sürekli gelişen bilgi ve tecrübe birikimimiz ile Türkiye’nin birçok yerindeki müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda yurt dışındaki iş ortaklarımız ile birlikte uluslararası alandaki müvekkillerimize de hizmet sağlamaktayız.

Ekibimizde 24 avukat ve profesyonel destek ekibinden oluşan toplamda 36 kişilik genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Ekip ruhu içerisinde özveri ile ve müvekkillerimizin ihtiyaçlarına en etkili şekilde cevap verebilme çabası ile çalışmaktayız.

Ağırlıklı çalışma alanlarımız arasındaki ticaret hukuku, idare hukuku, gayrimenkul hukuku, icra ve iflas hukuku, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, sözleşmeler hukuku, iş hukuku, bilişim hukuku, miras hukuku, sağlık hukuku, aile hukuku, ceza hukuku ve kişisel verilerin korunması hususundaki düzenlemeler alanlarında uzman kadromuz ile müvekkillerimize hizmet verme gayreti içerisindeyiz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Şişli
AdresHalide Edip Adıvar mahallesi Sultan sokak No:22 Mavi Plaza Kat: 6-7
Yetkili: M. Yağız Uluca
TEL-1:08502590852
Web Adresi: http://www.ulucahukuk.com/
E-posta adresi: info@ulucahukuk.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com