firma rehberi
Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Bakırköy Şubesi
Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Bakırköy Şubesi
Bakırköy İngilizce Kursları, eğitim kalitesini en yüksek noktaya çıkarmayı ve öğrencilerine yurtdışı deneyimi yaşarcasına bir ortam sağlamaktadır.
Firma Hakkında

Genel İngilizce Kursu
Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Birliği ülkelerin de yabancı dil eğitimini belli bir program için de standart haline getirmiş ve Avrupa Birliğinde geçerli resmi bir proje olarak karşınıza çıkarmıştır. Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesi , eğitim sistemini Avrupa Dil Portfolyosuna uyarlamıştır.

Genel İngilizce Eğitimi
Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Birliği ülkelerinde yabancı dil eğitimini belli bir program dahilinde standart hale getirmiş ve Avrupa Birliği’nde geçerli resmi bir proje olarak yürürlüğe girmiştir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu; eğitim sistemi de Avrupa Dil Portfolyosuna göre uyarlanmıştır.

Türk Amerikan Derneği 1951 yılında kurulmuş ve her geçen gün yabancı dil eğitimlerinde kalitesini ortaya koymuştur. Profesyonel eğitim kadrosu, öğrencilerine yönelik eğitim çözümleri üretir ve öğrenci odaklı eğitim methodu ile kısa sürede İngilizce öğrenmesini sağlar. Genel İngilizce Kursu; öğrencilerinin belirli bir sabit kur sisteminde sıkıştırılmadan, hızlı, anlaşılır, akılda kalıcı ve etkili bir şekilde öğrenmelerini sağlamaktadır.

Bakırköy İngilizce Kursları, eğitim kalitesini en yüksek noktaya çıkarmayı ve öğrencilerine yurtdışı deneyimi yaşarcasına bir ortam sağlamaktadır. Eğitimlerinde Communicative Approach eğitim methodu kullanan Bakırköy İngilizce Kursları, öğrencilerine konuşma ağırlıklı eğitim vermektedir. Bu sayede öğrenciler, fazlası ile konuşma fırsatı bulacaktır.

Öğrencilerin eğitimlerinin daha verimli geçmesi için her seviyedeki öğrencilere ücretsiz olarak özel ders imkanı sağlanmaktadır. Bu şekilde herhangi bir sebepten dolayı eğitimine katılamayan öğrenciler, kaçırmış oldukları konuları yada anlamadığı konuları birebir özel ders olarak alabilmektedir.

İngilizce Seviye Tespit SınavıElementary
Elementary seviyesi kursumuzda ilk seviyeyi oluşturmaktadır, Türkçe karşılığı başlangıç seviyesi anlamına gelmektedir. Bu
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Bakırköy
AdresZeytinlik Mh.Ebuziya Caddesi No:44-A (Aşkın Göksu Mağazası Üstü), 34140 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
Yetkili: Enver Öztürk
TEL-1:0 (552) 267 32 13
TEL-3:02125727866
Web Adresi: http://www.tadbakirkoy.com/
E-posta adresi: info@tadbakirkoy.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com