firma rehberi
EKSBAYT
EKSBAYT
HAKKIMIZDA 1993 yılından beri Bilgi Teknolojileri VE Güvenlik sektöründe varolan ÇÖZÜM BİLG.İLET.HİZM.LTD.ŞTİ, bütün dikkatini müşteri memnuniyetine odaklamış ve bu amaç doğrultusunda kendisini sürekli olarak geliştirmeyi temel ilkesi haline getirmiştir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmenin temel parametreleri, UZMAN bir kadro ile, ANAHTAR TESLİMİ projeler sunabilmek ve bu projelerin ARKASINDA DURABİLMEKTİR. geniş,bilgili, sertifikalı bir teknik kadroya sahiptir. Bu kadro ilerleyen teknolojinin en son yen
Firma Hakkında

HAKKIMIZDA
1993 yılından beri Bilgi Teknolojileri VE Güvenlik sektöründe varolan ÇÖZÜM BİLG.İLET.HİZM.LTD.ŞTİ, bütün dikkatini müşteri memnuniyetine odaklamış ve bu amaç doğrultusunda kendisini sürekli olarak geliştirmeyi temel ilkesi haline getirmiştir.

Müşteri memnuniyetini sağlayabilmenin temel parametreleri, UZMAN bir kadro ile, ANAHTAR TESLİMİ projeler sunabilmek ve bu projelerin ARKASINDA DURABİLMEKTİR. geniş,bilgili, sertifikalı bir teknik kadroya sahiptir. Bu kadro ilerleyen teknolojinin en son yeniliklerini kendi birikimine eklemek amacıyla hem nitelik, hem de nicelik olarak sürekli gelişmektedir.

2013 DE EKSABAYT BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK’TEKNOLOJİLERİNİDE BÜNYESİNE KATARAK çözüm ve ürün portföyünde dünyanın lider markaları bulunmaktadır. Bu markaların sundukları çözümleri gerçekleştirebilmenin önkoşulu olan teknik altyapıyı oluşturmak, EKSABAYT’in en önem verdiği konulardan birisi olmuştur.Bu amaçla her türlü eğitim ve seminer faaliyeti izlenerek müşterilerine teknik donanıma sahip elemanlar ile hizmet veren bir firma yapısına kavuşmuştur.

EKSABAYT, müşteri memnuniyetinin en önemli unsurlarından birisi olan satış sonrası hizmet konusunu ayırt edici özelliklerinden birisi haline getirmiştir. Bu amaçla, problemlere süratle müdahaleyi gerçekleştirebilecek şekilde, kendi ofisinden müşterinin lokasyonuna uzaktan bağlanma altyapısını oluşturmuştur.

Ömer Dayıdinç
Genel Müdür
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Bahçelievler
AdresHürriyet Mah. Hürriyet Cad. Tekin Sok.
No. 8 Şirinevler / İstanbul

Tel. 0212 603 95 87
Fax. 0212 603 95 87

Email: info@eksabaytguvenlik.com
Yetkili: FERHAT TARHAN
TEL-1:Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. Tekin Sok.
TEL-2:No. 8 Şirinevler / İstanbul
TEL-4:Tel. 0212 603 95 87
TEL-5:Fax. 0212 603 95 87
Email:info@eksabaytguvenlik.com
Web Adresi: http://www.eksabaytguvenlik.com
E-posta adresi: ferhat@eksabaytguvenlik.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com