firma rehberi
Ted Ajans San ve Tic A.Ş
Ted Ajans San ve Tic A.Ş
Ted innovation Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan profesyonel bir ekip tarafından 2014 yılında kurulmuştur.Yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve hizmet verdiği binlerce şirketin ardından 2019 Yılında Globelleşme adımları çerçevesinde Amerika, Almanya ve İngiltere ile işbirliklerini geliştirerek ofis açma çalışmalarına başlamış ve global ajanslar arasında yerini almak için uğraş vermektedir.2020 Yılında Başarılı Reklam Ajansı Ödülü alan firmamız Hayal gücü, bilgi ve etkin iletişim gücünün hakim
Firma Hakkında

Reklam sektörüne her anlamda hitap eden çeşitli hizmetler sunan Ted Ajans stratejik ve yaratıcı çözümleri hayata geçirmektedir. Bu Doğrultuda Yazılımsan adında Bir Yazılım Markası, Ted Outdoor Adında bir Açıkhava Reklam Markası ve Jetilan Adında bir E-ticaret Yönetim Markası oluşturarak elde ettiği tecrübelerini çeşitlendirmiş 360 derece tam hizmet reklam ajansı olarak en çok çeşitte hizmeti bünyesinde barındırabilen sayılı ajanslar arasında yerini almıştır. Ted Medya markası yatırımlarını pandemi sebebiyle pandemi sonrasına ertelemiş olsa da İleriki dönemlerde yapım şirketi ve infuluencer marketing konusunda da ciddi yatırımlar yapmayı planlamaktadır.
Profesyonel hamlelerde bulunmak markalar için büyük önem taşımaktadır. En iyisi olana kadar sıkılmadan yorulmadan devam etmek Ted Ajans prensipleri arasında önceliğe sahiptir.Personel kadrosu ve son sistem teknoloji ağı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
Fikirlerinizi Özgür Bırakmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijitalde gülen yüzlerden biri olan Ted Ajans’la tanışmaya hazır mısınız? Ajansımız, teknolojiyi yakından takip ederek, güncel yazılım dillerini kullanıp ve bunu tasarım araçlarıyla birleştirerek ortaya sizi memnun edecek projeler çıkartmaktadır.

Her daim sürekliliği bulunan bu alanda ihtiyaçlarınızı doğru şekilde yansıtmak çok önemlidir. Sizi ya da markanızın kimliğini yansıtacak olan bu tasarımları bir mücevher gibi işleyerek sizlere sunuyoruz. Yaptığımız işlerde markanızın istediğiniz hedef kitleye ulaşmasını da vaat ediyoruz.

Biliyoruz ki gelecek gerçekten iyi fikirlerin ellerinde! Bu yüzden üretiyor tasarlıyor ve harikalar ortaya çıkarıyoruz ve çıkarmaya devam edeceğiz!
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Kartal
AdresMoment İstanbul B Blok Baltacı Mehmet Paşa Sokak Kat 19 No 159, Kartal/İstanbul
Yetkili: Aydın Deniz
TEL-1:0216 266 08 33
TEL-2:0553 467 08 33
Web Adresi: https://www.tedajans.com
E-posta adresi: info@tedajans.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com