firma rehberi
Arsanmak Makina
Arsanmak Makina
Verimlilik ve kalite odaklı bir anlayış içerisinde endüstriyel sıvı dolum, kapak kapatma ve etiket aplikasyonları alanlarının her birinde uzmanlaşarak, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yüksek kalite makineler üretmekteyiz.
Firma Hakkında

Temellerini, 1975 yılında Mukadder Özten tarafından kurulan Ar-San Makine firmasından alan ARSANMAK, 20 yıldır faaliyetini yürüttüğü endüstriyel dolum teknolojileri alanında Taner Özten’in yönetiminde, dinamik bir ekip ile gelişimini sürdürmektedir.

Arsanmak ailesi olarak misyonumuz, müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere yüksek kaliteli, ekonomik, yenilikçi ambalaj makinelerini beklenen teslim sürelerinde üreterek kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Verimlilik ve kalite odaklı bir anlayış içerisinde endüstriyel sıvı dolum, kapak kapatma ve etiket aplikasyonları alanlarının her birinde uzmanlaşarak, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yüksek kalite makineler üretmekteyiz. Sektöründe lider pozisyonu hedefleyen firmamız hem yurt içinde hem de ihracat pazarlarında, doldurulacak ürün çeşidi ve kapasite aralığı, ambalaj ve etiket tipi gibi sayısız değişkeni bir arada değerlendirmekte ve müşteriye özel çözümler sunmaktayız.

Şirket prensibimiz, proje hakkındaki ilk görüşmeden, projenin teslimini takip eden satış sonrası hizmetlere kadar; uluslararası kalite belgelerimizin sorumluluğunu yerine getirmektir.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Şile
AdresBalibey Mh. Hatmi Çiçeği Sk. No: 2 Şile /İstanbul
Yetkili:
TEL:0216 313 28 71
Web Adresi: https://arsanmak.com
E-posta adresi: bilgiarsanmak@gmail.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com