firma rehberi
Sine Haber
Sine Haber
Web sitemiz sayesinde artık gündeme dair tüm bilgileri daha yakından temine edebileceksiniz. İnternet sitemiz sayesin de televizyon dünyasın da olan tüm gelişmeleri anlık olarak sayfamızdan takip edebilecek ve magazinden kültür sanata, modadan film ve dizi haberlerine kadar birçok bilgileri gözlemleyebileceksiniz. Sinehaber.com sizlere uzun zamandır bu anlamda gelişmeler sergilemektedir ve uzman yazar kadromuz ile doğru bir magazin dünyasının içinde olmak için tek yapmanız gereken sitemiz sık ziyaret edilen
Firma Hakkında

Web sitemiz sayesinde artık gündeme dair tüm bilgileri daha yakından temine edebileceksiniz.
İnternet sitemiz sayesin de televizyon dünyasın da olan tüm gelişmeleri anlık olarak sayfamızdan takip edebilecek ve magazinden kültür sanata, modadan film ve dizi haberlerine kadar birçok bilgileri gözlemleyebileceksiniz.
Sinehaber.com sizlere uzun zamandır bu anlamda gelişmeler sergilemektedir ve uzman yazar kadromuz ile doğru bir magazin dünyasının içinde olmak için tek yapmanız gereken sitemiz sık ziyaret edilenler alanına kaydetmenizdir.
Böylelikle de tüm güncel haberlerden ilk sizin haberiniz olacak ve ilk olarak magazine dair tüm gelişmeleri de siz öğrenmiş olacaksınız.
Aynı zamanda da sosyal medya sayfalarımızın da takipçisi olarak bizleri daha yakından takip edebileceksiniz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Fatih
AdresFatih / İstanbul – 34070
Yetkili: Ömer Demirkan
TEL:02242101109
Web Adresi: http://www.sinehaber.com
E-posta adresi:
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com