firma rehberi
ŞAKA İNŞ TURİZM VE GIDA SAN DIŞ TİC LTD ŞTİ
ŞAKA İNŞ TURİZM VE GIDA SAN DIŞ TİC LTD ŞTİ
Firma Hakkında

HAKKIMIZDA

Şaka İnşaat Turizm Ve Gıda San Dış Tic Ltd Şti, Yücel Şaka, Murat Şaka Ve Yasin Şaka Tarafından 1990 Yılında Kurulmuş, Sürekli İyileştirme Ve İnovasyon Felsefelerini Kendisine İlke Edinerek Her Geçen Gün Sektördeki Yerini Sağlamlaştırmış Ve Bugün Türkiye’nin En Önde Gelen İnşaat Firmalarından Biri Haline Gelmiştir.

Yüklendiği Tüm İşleri; En Yeni Teknolojileri Ve İş Güvenliği Metodlarını Uygulayarak, Kalite Yönetiminin Bütün Gereksinmelerini Yerine Getirerek Ve En İyi Çalışma Koşullarında Zamanında Ve Eksiksiz Tamamlayarak Güvenilirliğini Kanıtlamıştır.

Şaka İnşaat, Gerçekleştirdiği Projelerin Çevreye Yaptığı Dolaylı Ve/Veya Doğrudan Olumsuz Etkileri En Aza İndirmeyi Şirket Politikası Edinmiştir. Yapılan İşlerin Sadece İnşa Süresince Değil, İnşaat Sonrası Faal Haldeki Çevresel Etkilerini de En Aza İndirmek İçin Projelerin Isıtma, Soğutma Ve Havalandırma Sistemleri Azami Dikkatle Planlanmaktadır.

Şaka İnşaat Güçlü Sermaye Yapısı Ve Kurumsal Yönetim Anlayışı İle Ulaşmayı Amaçladığı Hedeflerine Ancak; Bilgi, Deneyim, Heyecan, Dinamizm Ve Analitik Düşünce Sinerjisi İle Ulaşabileceğinin Bilinciyle Yoluna Devam Etmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

Uzmanlık Konusu Olan İnşaat projelerinde En Geçerli Ve En Verimli Teknik Ve Ekonomik Enstrümanları Kullanan Bir Şirket Olan Şaka İnşaat, Sadece Yurt İçinde Değil, Uluslararası Pazarda Da Tanınmış, Saygın Ve Köklü Bir Şirkettir.

“Bir Sonraki İşini Bir Öncekinden Daha Da Kaliteli Yap” Temel Felsefemizdir.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Bayrampaşa
AdresKocatepe Mahallesi Gümrük İskelesi Caddesi A Blok No: 89-106 Megacenter Bayrampaşa İstanbul
Yetkili: yücel şaka
TEL-1:+90 212 5815151
Web Adresi: http://ww.sakalargroup.com
E-posta adresi: yucelsaka@hotmail.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com