firma rehberi
Renginiz Elektronik Hizmetler San ve Tic A.Ş
Renginiz Elektronik Hizmetler San ve Tic A.Ş
E-ticaret danışmanlığı ve marka yönetimi
Firma Hakkında

Renginiz Elektronik Hizmetler A.Ş, Yalçın Global Ltd. firmasının elektronik ticaret sektöründeki yatırımlarına ağırlık vermesi ile 2017 yılında kurulan bir firmadır. Günümüzdeki online ticaretin ivme kazanması ile oluşturulan bu projede alanında uzman kadromuz ile elektronik ticaret sektöründe hizmet ve alt yapı çalışmaları oluşturmaktayız.
Çalışmalarımız bir firmada elektronik ticaret gereksinimlerini karşılayacak ve hizmet verdiğimiz firmalarımız yurtiçi ve yurtdışı satışlarını katlayacak konuma gelmektedir.
Bir firmada olması gereken tüm unsurları saptayarak profesyonel ve elektronik ticarete hazır hale getiriyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarından, seo ve adwords çalışmalarına, sosyal medya yönetiminden, pazaryerlerindeki ürün satışlarına, fotoğraf çekiminden katalog hazırlamasına kadar oluşturulacak tüm unsurları sizin için belirleyip projeyi başlatmaktayız.

Online ürün ticaretinde, toptan ve perakende satışlarınızda Türkiye’deki bilinen tüm sistemlerde ve dünya çapında 40 ülkede sizin adınıza ürünlerinizin satışını gerçekleştiriyoruz.
İşimiz Türkiye ve Dünya pazarında marka bilinirliliğini arttırmaktadır. Çalışmalarımız online satışların yüksek ivme yakalamasından ziyade markanızın Türkiye ve Dünya pazarında duyulmasıdır.

Hayatta iki hedef vardır: İstedikIerini eIde etmek ve eIde ettikIerinin tadını çıkarmak; ancak akıIIı insanIar, ikinci hedefe de uIaşabiIirIer. Logan PearshaI

Elde ettiklerinizin tadını çıkartmanızı sağlıyoruz. Elektronik ticaret sektöründeki tüm yüklerinizi alarak sizin arkanıza yaslanmanızı ve raporları incelemenizi sağlıyoruz.
Renginiz A.Ş olarak çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz tüm firmalarımıza özel eğitimli eleman desteği vererek marka ve satış operasyonların da çalıştığımız firmanın minimum iş gücü ile maksimum verim almasını sağlamaktayız.

Misyonumuz;
Renginiz A.Ş müşterilerine profesyonel hizmet, bilinirlik, kurumsallık olgusunu uygun fiyatlarla kısa zamanda sağlamayı ve müşteri memn
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: DENİZLİ / Merkez
Adres15 Mayıs Mah. Kayalık Cad. 18/1 Tuzcu İş Merk. Kat:3 D:4 Denizli
Yetkili:
TEL-1:02582421657
Web Adresi: http://www.renginiz.com
E-posta adresi: info@renginiz.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com