firma rehberi
psikolojik danışman ezgi urdabak
psikolojik danışman ezgi urdabak
psikolojik danışman ezgi urdabak
Firma Hakkında

Psikolojik Danışman Ezgi YURDABAK ŞÖHRET, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Rehberlik lisans programından onur derecesi ile ve Yeditepe Üniversitesi Psikoloji lisans programından mezun olmuştur. Psikolog ve Psikolojik Danışman unvanlarını kazandığından bu yana farklı eğitim kurumları bünyesinde psikolojik danışman pozisyonunda görev almıştır.
Özellikle çocuk ve ergen psikolojisi üzerinde deneyime sahip olan Psikolojik Danışman Ezgi YURDABAK ŞÖHRET, Doç. Dr. Vahdet Görmez ve Prof. Dr. Hakan Türkçapar’dan çocuk ve ergenler için bilişsel davranışçı terapi başta olmak üzere, çocuk odaklı oyun terapisi, masal terapisi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, çocuk resimlerinin yorumlanması ve çocuk resim testleri, okul danışmanlığında psikodrama ve alternatif teknikler, kısa süreli & çözüm odaklı danışmanlık, bilişsel davranışçı terapi yönelimli sınav kaygısı ile başa çıkma danışmanlığı, terapötik kartlar, çocuk gelişim testleri, aile danışmanlığı alanlarında eğitimler almış olup, yetkinliğe ve uygulayıcı belgelerine sahiptir.
Psikolojik Danışman Ezgi YURDABAK ŞÖHRET, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık Rehberlik Anabilim Dalında lisansüstü eğitimine de devam etmektedir.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: ISPARTA / Merkez
AdresYayla Mah. 111. Cad, 1607. Sk. No:1 D:6, 32100 Merkez/Isparta
Yetkili: ezgi yurdabak
TEL-1:05456769894
Web Adresi: https://www.instagram.com/psk.dan.ezgiyurdabak/
E-posta adresi: ezgiyurdabak@yandex.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com