firma rehberi
Polatlar Tavukçuluk
Polatlar Tavukçuluk
Sağlığını her şeyiniz
Firma Hakkında

Modern tesisimizde Et, Tavuk ve Süt ürünlerinin yanında seçkin markaların kahvaltılık çeşitlerini bir arada bulunduruyoruz.
Reyonumuzdaki tüm tavuk ve et ürünleri yemeklik, çorbalık veya ızgaralık olarak isteğinize göre itinayla hazırlanmaktadır.
Kaliteli, sağlıklı ve güler yüzle hizmeti esas almaktayız.
“Kendi yemediğimizi tüketicilerimize yedirmeyiz.” sloganıyla Bolu’da üretim yapmakta olan Beypiliç ürünlerini günlük olarak en taze hâliyle size ulaştırmaktayız.
Beypiliç’in Sakarya, Pamukova, Geyve, İzmit, Gölcük ve Yalova bölgeleri dağıtıcı firması olarak TSE ve ISO Kalite Belgeli piliç ürünlerini fabrikadan direkt halkımıza sunuyoruz.
Günümüzde en çok dikkat edilmesi gereken kırmızı et konusuna özel önem veriyoruz. İlimizde yetiştirilen besi hayvanlarını kendi kontrolümüzde İslamî usullere göre kestirerek size arz ediyoruz. Dana, Kuzu ve Hindi etlerini her zaman taze olarak bulundurmaktayız.
Sakarya ve çevresine haftanın altı günü Restaurant, Fabrika, Fast Food ve Marketlere piliç sevkiyatımız vardır. (Teklifleriniz için lütfen bizimle iletişim‘e geçiniz.)
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: SAKARYA / Adapazarı Merkez
AdresErenler Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No.: 93/1 Erenler/Sakarya
Yetkili: M. Polat
TEL-1:0531 790 18 55
Web Adresi: http://www.polatlarettavuk.com
E-posta adresi: info@polatlarettavuk.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com