firma rehberi
Paykasa Kart Satış Şirketi
Paykasa Kart Satış Şirketi
Türkiye'nin Yeni Elektronik Parası Paykasa Kart ile Artık Dolandırılmaya Son!
Firma Hakkında

Paykasa Nedir? İnternet teknolojisi, günümüzün en hızlı ilerleyen sektörlerinden biridir. Özellikle de internet dünyasında alışveriş yapanların sayısının her geçen gün daha da artmakta. İstenen ürünlerin daha rahat bulunması ve ürünlerin zahmet etmeye gerek kalmadan adrese teslim alınmakta. Paykasa’nın pek çok avantajının bulunması, bu dünyayı daha cazip hale getiren nedenlerdendir.

Tabi bunun da kendine göre zorluklarının olduğunu söylemek gerekiyor. Tabi bu alanda yapılan güzel çalışmaların da etkisini göstermesi, alışveriş dünyasında büyük ölçüde rahatlamayı beraberinde getirmektedir. Mesela eskisi gibi ödemelerde tek tip ödeme seçenekleri yerine daha fazlasını sunmaktadırlar.

Paykasa kart özellikle de ön ödeme kartları arasında yer alan ve son zamanlarda kendinden söz ettiriyor. Ödeme yöntemlerinin geliştirilmiş olması işin daha da kolaylaşmasını sağlamaktadır. Peki, Paykasa kart nedir? Paykasa Kart; ön ödemeli bir ödeme sistemi olup tek sefer kullanılabilen, kullanıldıktan sonra otomatik olarak kendini imha eden bir kart sistemidir. Basit bir örnekle açıklamak gerekirse, kontör kart sistemlerinin birebir aynısıdır. 16 haneli PİN sistemi ile desteklenen kartın PİN kodunu alışveriş sitesinde ilgili bölümlere girdikten sonra kartınızdan ödeme çekilmektedir. Ancak tek sefer kullanım hakkına sahip olduğundan, para üstü alma gibi bir durum söz konusu olmaz. Bu da güvenliğiniz açısından en önemli özelliklerinden biridir. Yurtdışında çok fazlasıyla kullanılan kart, günümüzde Türkiye’de de kullanılmaya başlanan ayrıcalıklı özelliklere sahip bir ön ödeme kartıdır.

Güven noktasında şüpheye düşmenizi engeller

Güven noktasında şüpheye düşmenizi engelleyen bir sistem ile beslenen kart, kolaylıkla alışveriş yapma avantajlarıyla dolu bir sistemdir. Ürün alışverişlerinde, çevrimiçi oyun ve uygulama alışverişlerinde ve diğer alanlarda geçerli olan ön ödeme yöntemi. (Paykasa kartının büyük avantajlarından biri de ödemenizi yaparken kredi kartı kullanma zorunluğundan
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Kadıköy
Adresİstanbul Bağdat Caddesi Noter Sokak no : 123 Kat 1 Daire 1
Yetkili: Ahmet Nesir
TEL-1:05331740214
TEL-2:05318456524
Web Adresi: http://paykasakartsatis.org/
E-posta adresi: paykasakartsatis@gmail.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com