firma rehberi
Parça Ofisi Otomotiv Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Parça Ofisi Otomotiv Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Parça Ofisi 2014 Eylül ayında faaliyete başlamış, kullanıcılarına oto yedek parça ve oto aksesuar ürünlerini bulma konusunda kolaylık sağlamış, sektörün en genç ve en dinamik firmasıdır.
Firma Hakkında

Parça Ofisi 2014 Eylül ayında faaliyete başlamış, kullanıcılarına oto yedek parça ve oto aksesuar ürünlerini bulma konusunda kolaylık sağlamış, sektörün en genç ve en dinamik firmasıdır. Resmi adıyla Parça Ofisi Otomotiv Bilişim San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak bilinmektedir. Parcaofisi.com online alışveriş sitesiyle, kullanıcılarına araba aksesuarları ve araba parçaları satın alma işlemlerinin tümünde %100 destek ile günümüze kadar genişleyen bir ivmede yoluna devam etmiştir.
Parcaofisi.com online alışveriş sitemizde öncelikli olarak zor bulunan otomobillerin yedek parçaları için özel çalışmalarla yolumuza çıktık. Ülkemizde sıkça tercih edilen, ancak yetkili servis ağı yeterli olmayan, özellikle Uzakdoğu grubunda bulunan birçok otomobilin yedek parça listesine sayfamızda yer verdik. Geely, Chery, Tata, Proton, Dfm, Ssangyong markalarının yedek parça ihtiyaçlarında, kullanıcılarımıza doğru seçimlerle yönlendirme yaparak hizmetimize başladık. Birçok araç markasında yetkili servis fiyatlarının altında fiyatlar sunan parcaofisi.com oto yedek parça konusunda Türkiye’nin bilinen markaları arasına girmiştir. Kia, Mazda, Mitsubishi, Suzuki, Toyota, Nissan, Daewoo, Daihatsu, Honda markalarının oto yedek parça arayışlarını, yetkili servis fiyatlarına oranla daha cazip fiyatlarla siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Şişli
Adresİzzetpaşa mahallesi Ayazma Yolu Sokak 35/A Şişli İstanbul
Yetkili: Parça ofisi
TEL:(0212) 234 31 34
CEP:(0544) 815 24 34
Web Adresi: https://www.parcaofisi.com
E-posta adresi:
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com