firma rehberi
Özengroup Yönetim
Özengroup Yönetim
Özengroup Yönetim
Firma Hakkında

ÖZENGROUP, kurulduğu 13 Nisan 1994 yılından beri; kazandığı tecrübeyi profesyonel yönetim değerleriyle bütünleşmiş bir kurumdur. Geliştirdiği yönetim anlayışıyla, değişime odaklanan ve başarının sırrının değişimi yönetmekten geçtiğini bilen ÖZENGROUP; 2000 yılından itibaren eğitime öncelik vermiştir. ÖZENGROUP; "Sürekli Eğitim, Sürekli Değişim" sloganıyla YÖNETİM yaşamının her alanını derslik olarak kullanmıştır.
ÖZENGROUP, 2000 yılından itibaren "Mutlak Müşteri Memnuniyeti" yönetim anlayışını ön plana çıkışıyla başlayarak stratejilerini bu ilke üzerine kurmuştur.


ÖZENGROUP'nın yönetim politikası, kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği tüm projeler ve bunların sonucunda işveren ve müşterilerine sunduğu tesisler, konutlar, binalar ve hizmetlerle oluşturduğu güvenin devam ettirilmesi ve ÖZENGROUP imajının toplum ve paydaşlar gözünde "yaşam kalitesini artıracak yönetim hizmeti sunan güvenilir firma" olarak oluşmasını sağlamaktır.
ÖZENGROUP'da, kurumuş olan Entegre Yönetim Sistemi kapsamında projelerin sözleşmelere, işverenin isteklerine, İş Sağlığı ve İş Güvenliği, Çevre, çevreyi etkileyen unsurlar ve kirlenmeyle ilgili yönetmelik ve yasal düzenlemelere sadık kalacak şekilde yürütülmesi ve belirlenen süre içerisinde teslim edilmesi temel esastır. Kalite Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi ve Çevre Yönetim Sisteminden oluşan Entegre Yönetim Sisteminin etkinliğinin sürekli artırılması için ÖZENGROUP'un paydaşlarına sunduğu ürün ve hizmetlerin sonuçlarında belirleyici rol üstlenen süreçlerin performans göstergeleri belirlenecek, ölçülebilir hedefler konulacak ve "gelişmeler takip edilecektir.
ÖZENGROUP sürdürülebilir başarı için; Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularındaki yasal mevzuat ve yönetmelikleri uygular, takip eder.
ÖZENGROUP çalışanları sorumluluk alanlarındaki faaliyetlerde bu politikaları uygulamaya geçirmek üzere;
Alacağı kararlarda ÖZENGROUP imajını ve Paydaşlarının ihtiyaçlarını ön planda tutacak, Sorumluluk
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Şişli
AdresHüsrev Gerede Cad. Ömer Rüştü Paşa Sok. No:3/A Teşvikiye - İSTANBUL
Yetkili: Özengroup Yönetim
TEL-1:0212 227 82 22
TEL-2:0212 227 77 26
Faks-3:0212 227 82 52
Web Adresi: http://ozengroup.com.tr
E-posta adresi: yonetim@ozengroup.com.tr
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com