firma rehberi
Nu Bebe Ayakkabı Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Nu Bebe Ayakkabı Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Nu Bebe Ayakkabı Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Firma Hakkında

Yarım asrı aşan ayakkabıcılık serüvenimiz 1962 senesinde 25 metrekare bir dükkânda, bugün hala aynı yerde bulunan Bahariye Caddesinde başlamıştır. Firmamız kısa bir sürede Kadıköy ve İstanbul genelinde tanınmış, malzeme kalitesi ve özenli işçilik sayesinde sürekli aranan bir marka olmuştur.

Ürünlerimizden bahsedecek olursak; ayakkabılarımızda kullandığımız iç ve dış derilerin tamamı 1. Sınıf hakiki dana derisinden oluşmaktadır. Çocuklarımızın ayak sağlığını olumsuz etkileyecek her türlü malzemeden (örneğin yarma deri, suni deri, kumaş, sentetik malzeme gibi.) en başından beri kaçınılmış, ucuza veya muadiline kaçmak yerine malzemenin en iyisinin kullanılması amaçlanmıştır. Taban olarak kauçuk hammaddesinden üretilen ve basış için en doğru yapıya sahip thermo tabanlar kullanılır. Ayakkabıların YARI ORTOPEDİK olması için kullanılan topuk fordu, burun bombesi ve ayak çukuru pedi malzemeleri de aynı şekilde en iyilerinden seçilerek ayakkabılarımızın içeriğini tamamlar.

Bugün 4. Nesil bebeklerimizi büyüten firmamız yarın onların da çocuklarını büyütmek için tecrübe, insani değerlere saygı ve yetenekli çalışma arkadaşlarımız ile bekliyor olacaktır.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Kadıköy
AdresCaferağa Mah. General Asım Gündüz Cad. No:40/4B
Yetkili: Nubebe Ayakkabı
TEL-1:0216 336 09 17
TEL-4:0 532 636 47 94
Web Adresi: http://www.nubebe.com.tr/
E-posta adresi: nubebeayakkabi@yandex.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com