firma rehberi
Niş Pırlanta
Niş Pırlanta
Niş Pırlanta
Firma Hakkında

Niş Pırlanta olarak misyonumuz: Pırlanta satın alma sürecinde aranılan güven hissini sizlere vermektir. Müşteri memnuniyeti, kalite ve güven, misyonumuzun belirlenmesinde en önemli unsurlar olmuştur. Pırlanta sektöründe güven ve kaliteden taviz vermeden; trendleri, yenilikleri takip ederek, modernlik ve gelenekselliği harmanlayarak birbirinden çeşitli pırlanta modellerini sizlere sunuyoruz.
Pırlanta alışverişinde birçok risk mevcuttur ve bu risklerin önüne geçilmesi gerekmektedir. Niş Pırlanta olarak bu konuda size yardımcı oluyoruz. Tecrübeli çalışanlarımızla beraber sizlere aradığınız kalitedeki uygun alışverişini sağlıyoruz.
Niş Pırlanta olarak vizyonumuz: Türkiye’de pırlanta denildiğinde akla gelen bir marka olmak ve yıllardır müşterilerimize sağladığımız güven hissini devam ettirmek. Değerli müşterilerimizin şüpheye düşmesini engelleyerek, kalitesinden ve değerinden emin olarak ürünlerimizi sunmak ve garantisini her daim devam ettirmek bizim için çok önemli.
Hizmetimize her daim ulaşabileceksiniz ve sizden alacağımız geri dönüşlerle, Niş Pırlanta olarak hedeflerimizi genişletmeye devam edeceğiz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: MARDİN / Merkez
AdresYenişehir Mahallesi Vali Ozan Caddesi Teras 2 Apartmanı No:28/32 Artuklu Mardin
Yetkili: Niş Pırlanta
TEL-1:0850 3036647
Web Adresi: https://www.nispirlanta.com
E-posta adresi: info@nispirlanta.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com