firma rehberi
Mrt Sigorta
Mrt Sigorta
"MRT Sigorta olarak amacımız; Kurumsal ve kişisel müşterilerimizin çeşitli varlıklarındaki riskleri tespit ederek, en uygun primler ile sigorta ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve uzun vadeli iş birliğidir. Dünyanın neresinde olursanız olun size yardımcı olmaya hazırız. Her türlü sigorta ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Dünyada ki gelişmeleri izleyip sigortalılarımızın tüm soru ve sorunlarını en kısa sürede çözme konusunda iddialıyız. En uygun şartlardaki kasko sigorta poliçesine; en ucuz f
Firma Hakkında

"MRT Sigorta olarak amacımız; Kurumsal ve kişisel müşterilerimizin çeşitli varlıklarındaki riskleri tespit ederek, en uygun primler ile sigorta ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve uzun vadeli iş birliğidir. Dünyanın neresinde olursanız olun size yardımcı olmaya hazırız. Her türlü sigorta ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Dünyada ki gelişmeleri izleyip sigortalılarımızın tüm soru ve sorunlarını en kısa sürede çözme konusunda iddialıyız.

En uygun şartlardaki kasko sigorta poliçesine; en ucuz fiyatla sadece bir telefon ya da e-mail aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Trafik sigortanızı en ucuz fiyat ve en uygun ödeme koşulları ile firmamızdan anında temin edebilirsiniz..

Ayrıca, Türkiye deki en çok motokasko poliçesi düzenleyen acentelerden biri olarak; motokasko poliçeleriniz için motosiklet sınıf ve hacimlerine göre değişik sigorta şirketlerinden alternatifli fiyatlar sunabiliriz..

Sağlık sigortası için doğum teminatlı ve teminatsız olarak en uygun alternatifler hakkında bir telefon mesafesindeyiz."
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Kadıköy
AdresEğitim mahallesi Sadıkoğlu 5 Plaza No:13 Kadıköy İstanbul
Yetkili: Murat Tasci
Telefon:0216 550 38 98
Web Adresi: http://mrtsigorta.com/
E-posta adresi: mrtsigorta.com@yandex.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com