firma rehberi
mk mekanik havalandırma klima sistemeleri
mk mekanik havalandırma klima sistemeleri
HAVALANDIRMA-KLİMA-PROJE-İZOLASYON-BACA İŞLERİ-SIĞINAK HAVALANDIRMA-
Firma Hakkında

MK MEKANİK HAVALANDIRMA KLİMA SİSTEMLERİ yılların uygulamacı geleneğinin ve birikiminin üzerine inşa edilmiş, ürettiklerinde ve üreteceklerinde her zaman müşteri odaklı kurum anlayışı ile donanmış, ilkelerini bu yönde sıralamış bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği alanları arttırarak piyasasındaki konumunu sürekli güçlendirmiştir. Üretimlerimizde ve yaptığımız işlerde en güncel teknolojiyi kullanarak, en kalifiye personeli çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak müşterilerimize güvenilir ve sorunsuz ürünler sunmayı ilke olarak benimseyen firmamız geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosuyla sektöründe her türlü ihtiyacınıza cevap verecek kapasitedir.
Firmamızın hizmet verdiği mekanik tesisat, kare kanal imalat ve uygulaması bir inşaatın en önemli sorunlarından biridir. Proje aşamasından uygulamanın son noktasına kadar her aşaması özel bir önem arz eder. Çünkü yapılan işin estetik öğelerden hariç, istenen fonksiyonları yerine getirmesi gerekmektedir. Isıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat ve izolasyon gibi parametreler bina konforunu doğrudan etkilemektedir. Bunun için proje, ekipman seçimi, uygulama gibi tüm aşamalar uzman ve tecrübeli kadrolarca ele alınmalıdır.

Ayrıca mekanik uygulama inşaatın zamanında tamamlanması için çok ciddi takip edilmesi gereken bir imalat koludur. Kalifiye eleman gerektiren mekanik üretimler ayrıca zaman alıcı üretimlerdir. Bundan dolayı ekiplerin, malzeme sevkinin ve şantiye idaresinin çok iyi organize edilmiş olması gerekmektedir.
Bu sektördekiler çok iyi bilirler ki mekanik uygulama günümüzde;
• Projedeki hatalar
• Yetersiz kadro
• Yanlış ekipman seçimleri
• Sevk ve idaredeki eksiklikler
Proje sahibini ve projeyi çok zor durumda bırakır. Bazen telafisi güç gecikmelere yol açar. İşte MK MEKANİK HAVALANDIRMA KLİMA SİSTEMLERİ olarak biz bunların ışığında yılların birikimini şirketleşme sonrası değerli insanımız hizmetine sunduk.

Misyonum
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Ümraniye
AdresSARIGAZİ MAH. ZAİM CAD. ZEYTİN SOK NO: 19/A SANCAKTEPE/İST.
Yetkili: mk mekanik havalandırma klima sistemeleri
TEL-1:0216 622 3436
Web Adresi: http://www.mkmekaniyapi.com
E-posta adresi: mkmekanikyapi@gmail.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com