firma rehberi
Mersin Taksi
Mersin Taksi
Mersin’de güvenilir ve konforlu taksi mi arıyorsunuz? Yolculuk boyunca internetten kopmadan aynı zamanda uygun fiyata sizi istediğiniz yere götüren bir taksi mi istiyorsunuz? Mersin taksi istediğinizden daha fazla hizmete ve konfora sahip tek taksidir. Güvenilir bir şekilde sizi istediğiniz yere en kısada ulaştırmaktadır. Mersinde bulunuyorsanız Mersin taksi çalışanları size mümkün olandan da ötede bir hizmet sağlayarak son model araçlarıyla sizi en konforlu şekilde gitmek isteyeceğiniz yere götürecektir. T
Firma Hakkında

Mersin’de güvenilir ve konforlu taksi mi arıyorsunuz? Yolculuk boyunca internetten kopmadan aynı zamanda uygun fiyata sizi istediğiniz yere götüren bir taksi mi istiyorsunuz? Mersin taksi istediğinizden daha fazla hizmete ve konfora sahip tek taksidir. Güvenilir bir şekilde sizi istediğiniz yere en kısada ulaştırmaktadır.
Mersinde bulunuyorsanız Mersin taksi çalışanları size mümkün olandan da ötede bir hizmet sağlayarak son model araçlarıyla sizi en konforlu şekilde gitmek isteyeceğiniz yere götürecektir. Taksi mersin şoförleri istediğiniz an bulunduğunuz yere gelerek, sizi hızlı ve dikkatli bir şekilde istediğiniz yere götürecektir.
Hemen mersin taksi telefonlarından bize ulaşabilir veya https://goo.gl/maps/b6Ff3jw1Uxr adresinden durağımızla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İÇEL / Mersin Merkez
AdresBatıkent Mahallesi, İstemihan Talay Caddesi, 2636. Sk., 33160 Yenişehir/Mersin
Yetkili: Mehmet Keskin
CEP:05443344562
Web Adresi: http://www.taksimersin.com
E-posta adresi:
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com