firma rehberi
Öz Evren Nakliyat Evden Eve Mersin
Öz Evren Nakliyat Evden Eve Mersin
2007 yılında kurulan Mersin Öz Evren Evden Eve Nakliyat, sektöründe siz değerli müşterilerimize daima kaliteli ve uygun hizmet vermektedir. Öz evren nakliyat kuruluşundan buyana daima müşteri odaklı çalışarak, müşteri memnuniyetine önem verir. Firmamız Mersin evden eve nakliyat konusunda her geçen gün kendisini geliştirmektedir. Mersin evden eve asansörlü taşımacılık alanında, raylı sistem asansörleri ile sizlere hizmet vermektedir. Mersin şehir içi ve şehirler arası asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalar
Firma Hakkında

2007 yılında kurulan Mersin Öz Evren Evden Eve Nakliyat, sektöründe siz değerli müşterilerimize daima kaliteli ve uygun hizmet vermektedir. Öz evren nakliyat kuruluşundan buyana daima müşteri odaklı çalışarak, müşteri memnuniyetine önem verir. Firmamız Mersin evden eve nakliyat konusunda her geçen gün kendisini geliştirmektedir.
Mersin evden eve asansörlü taşımacılık alanında, raylı sistem asansörleri ile sizlere hizmet vermektedir. Mersin şehir içi ve şehirler arası asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınızı garantili bir şekilde taşıyoruz. Taşınma esnasında meydana gelebilecek hasarlar firmamız tarafından karşılanır.
Mersin evden eve taşımacılık sektöründe, asansör hizmeti kadar paketleme ve ambalaj konusunda uzman öz evren nakliyat, her türlü evden eve taşımada, modern ambalaj sistemiyle, çelik kapalı kasa araçlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İÇEL / Mersin Merkez
AdresGazi Mahallesi 1306 Sokak Esmanine Apartmanı 3/A Blok
Yenişehir / MERSİN (Topçular durağı karşısı)
Yetkili: Sadi ERBEK
İş Telefonu:0.324. 327 00 56
Cep Telefonu:0.534 229 91 52
Web Adresi: http://www.mersinevrennakliyat.com
E-posta adresi: pro-asp@hotmail.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com