firma rehberi
Mekargo
Mekargo
MeKargo Uluslararası Kargo Taşımacılığı
Firma Hakkında

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Uluslararası kalite standartlarına uygun zengin acenta ağımızla karşı istasyonlarda danışmanlık, depolama, Havayolu taşımacılığı gümrükleme, kapıya teslimat gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm servisleri kusursuz ve en hızlı şekilde verebilmekteyiz. 19 yılı aşkın çetin rekabet piyasası koşulları içerisinde daima zirveyi hedefledik. Bu süreçte müşteri odaklı çalışmaya ve son servisimizin hep en iyisi olmasına özen gösterdik. Şartlar ne olursa olsun müşterilerimizin çıkarlarını en üst öncelikte tutacağımızdan çok eminiz.
DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Konteyner taşımacılığında ülkemizin önde gelen şirketlerinden biri olup kısa zaman içinde ihracat ve ithalat servislerinde söz sahibi kurumlar arasına girmiştir. Global acente ağımız ve anlaşmalı armatörlerimiz ile global konteyner taşımacılığında sizler için birer çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz . Denizyolu taşımacılığı, Türkiye ve Dünya limanlarına / limanlarından FCL & LCL servislerimiz haftalık düzenli çıkışlar ile siz değerli firmalarımız için hızlı , güvenli , kaliteli ve ekonomik çatı altında hizmetinize sunuyoruz .
KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Karayolu depratmanı olarak başlıca amacımız, siz değerli müşterilerimizin desteği ve güveni sayesinde büyüyen iş gücümüzün avantajlarını butik servis anlayışımızı değiştirmeden, MeKargo sizlere kaliteli hizmet olarak geri sunmaktır.


Karayolu Taşımacılığı Nedir?

Yüklerin güvenli, çabuk, sağlam, ekonomik ve verimli biçimde hareketine imkan sağlayan ulaşım sistemidir. Başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmasız bir taşımaya olanak sağlaması, öteki taşıma türlerine kıyasla daha hızlı olması ve özellikle kısa mesafeli taşımalarda nispeten ucuz olması nedeniyle bazı avantajlara sahip olan taşıma modudur.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Pendik
AdresFevzi Çakmak Mah. Suret Sok. No:16/A Kaynarca / Pendik-
İSTANBUL
Yetkili: Mustafa Eker
TEL-1:0216 396 1966
TEL-2:0543 798 8111
TEL-3:0538 845 5874
Web Adresi: http://www.mekargo.com
E-posta adresi: info@mekargo.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com