firma rehberi
MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Firma Hakkında

Medenlive Sağlık Hizmetleri

Yükselen hizmet kategorisiyle, sektöründe profesyonel çözümlerle hizmet vermeye devam eden Mert Eden, teknoloji ve sağlığın buluştuğu yenilikçi bir platform yaratmayı başarmıştır. Günümüz sağlık sektöründe, hastane-randevu kategorisinde, etkili ve kullanışlı yazılım çalışmaları üreten MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. bu kategoride istenilen çözümleri, hasta açısından, kolay ve ulaşılabillir hale getirmektedir.

Hastane Randevu Hizmeti

Ülkemizde ve dünyada, sağlık sektöründe beklentilere cevap verecek çalışmalarla tanınan MEDENLive, yeni, verimli ve başarılı yöntemleri sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir. İnternetten ücretsiz randevu oluşturabileceğiniz hizmetinin yanı sıra, genel cerrahi, estetik cerrahi, estetik cerrahi, saç sorunları olanlar için saç ekimi ve saç dökülmesi kategorilerinde, güncel ve etkili tedavi yöntemleri ile de sizi buluşturmaktadır. Konusunda gerekli eğitimi almış ve gerekli tecrübeye sahip sağlık görevlileriyle, güvenilir çözüm yöntemlerini geliştirmeye devam etmektedir. Kurum, hijyenik ve güvenilir ortamlarda, en sağlıklı çözümleri sunma amacındadır.

Sağlık Hizmetlerinde Çağdaş Çözüm

Sağlık hizmetleri kategorisinde, yeni, etkili ve verimli yöntemleri tercih eden kurum, hasta-doktor ilişkisi kategorisinde, en iyi programları bir araya getirmektedir. Bilgilendirme işlemlerinde, özellikle randevu hizmetlerinde, geniş bir program sunmaktadır. Randevu işlemlerinde, en doğru doktor seçimi için, sağlık görevlilerinin bütün bilgilerini sunmaktadır.

Tedavinin en önemli konusu olan doğru doktor seçimi, randevu sistemiyle etkili bir şekilde çözümlenmiştir. Sağlık turizmi hizmetlerinde aynı başarı ve sonuçları elde eden firma, sorunsuz tedavi hizmetlerinde başarı sağlamaktadır. Medikal turizm kategorisinde, en etkili çözümleri, kolaylıkla bir araya getiren kuruluş, hasta memnuniyeti konusunda başarılı sonuçlar almıştır.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Büyükçekmece
AdresSkyport Residence Plaza Yakuplu Mahalesi Hürriyet Bulvarı No:1 Kat:12 Ofis No:133 & 126 Beylikdüzü / İstanbul
Yetkili: Mert EDEN - Gökhan UYSAL
TEL-1:0 (850) 532 24 74
Web Adresi: https://www.medenlive.com.tr
E-posta adresi: reklam@meden.com.tr
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com