firma rehberi
Loca Yazılım Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.
Loca Yazılım Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.
Loca Yazılım Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.
Firma Hakkında

Kahve severlerin uygulaması: LOCA
LOCA nerede kuruldu?
LOCA App, İzmir merkezli LOCA Yazılım Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından geliştirildi. Yani anavatanı İzmir… Ekim 2019 tarihinden bu yana Android ve iOS uygulama marketlerde yer alıyor. Şimdilik sadece İzmir’deki kafelerde LOCA’ya rastlıyoruz. Herhangi bir yatırımcısı olmayan uygulama, bu yönüyle de tamamen “özgün” bir uygulama.
LOCA ve LOCA’lar…
LOCA tek bir uygulama değil, iki farklı uygulama içeriyor. “LOCA Kafe” kafe işletmelerine yönelik özellikler barındırıyor. “LOCA App” ise kafe müşterilerinin ihtiyaçları gözetilerek geliştirilmiş. Her iki uygulama da farklı kodlama içeriyor. Yani uygulama içinde uygulama var!
LOCA nedir?
LOCA bir sadakat uygulaması olarak geliştirildi. Temelde sadece kafe sektörüne yönelik yerinde ödeme imkanı veriyor. “LOCA Kafe” ile “LOCA App” uygulamaları arasında ödeme alma yapılabiliyor. Bu şekilde mobilden mobile ödeme alınabildiği için bu anlamda Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Ayrıca, temassız ödeme seçeneği ile kafe müşterilerini ve personelini pandemi riskinden koruyor.
LOCA’da yok yok!
Kullanıcılarının övgü ile bahsettiği kahve uygulamasına yönelik övgülerin haklı sebepleri var! Kasada ya da masada temassız ödeme; alışverişlerden doğan hesap hareketlerini tarih, saat, yer, tutar olarak görebilme; yakındaki kafeleri ve kafelerin sunduğu fırsatları görebilme; kafelerin özelliklerini ve yorumlarını inceleme; anlık ve süreli bildirimlerle fırsatlardan yararlanma, Uygulama içindeki LOCA Çark ile puan kazanabilme, sektör etkinlik biletlerini ekonomik olarak satın alma imkanı veriyor.
Puan kazanmamak imkansız!
Peki, LOCA’da nasıl puan kazanırsınız? Öncelikle şunu belirtelim; kazanılan puanlarla bedava kahve içebilirsiniz. Ayrıca, kahve sektör etkinliklerinin ekonomik bilet satışı imkanlarından faydalanabilirsiniz. LOCA’nın puan çarkı var, bu çark döndükçe puan kazandırıyor. Büyük etkinliklerde fiziksel LOCA hediye çarkı etkinlikleri düzenleniyor. Bu et
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İZMİR / Bayındır
Adres8754/1 Sokak No:13 Küçük Çiğli Mahallesi Çiğli - İzmir
Yetkili: Loca Yazılım Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.
TEL-1:02325037574
Web Adresi: https://locapp.net
E-posta adresi: info@locapp.net
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com