firma rehberi
Kheiron
Kheiron
Kheiron
Firma Hakkında

Günümüzde kurumsal markalara hizmet veren ajansların, bazılarının tek bir uzmanlık alanında devam ederken, bazılarının ise 360 Derece Reklamcılık parolası ile yola çıktıklarını gördük. Açıkçası her ikisi de bizim tam olarak yapmak istediklerimizi ifade etmiyordu.
Becerilerimiz ve geçmiş bireysel tecrübelerimiz doğrultusunda Kheiron markasını 2012 yılı başlarında kurduk. Bizim için önemli olan markaların ihtiyaçlarını optimum ve hızlı şekilde karşılayabilmekti. Bu sektörde yer alan bazı ajansların ya her işe talip olduklarını ya da belli bir alanda uzmanlaştığını gördük.
Her iki durumda da bazı yanlışlar ve eksiklikler olduğunu düşündük. Yelpazesi son derece geniş olan ve birbirinden farklı uzmanlıklar isteyen reklam sektöründe tek bir çatı altında tüm marka ihtiyaçlarına cevap vermenin mümkün olamayacağını gördük. Tek bir alanda uzmanlaşmanın ise uzmanlık dahilinde doğacak olan farklı marka ihtiyaçlarına çözüm getiremeyeceği kanısına vardık.
Bu da bizi mitolojide birden fazla işi iyi yapan fakat bilmediği işi yapmayan Kheiron karakterini markamız olarak seçmeye yönlendirdi.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Beyoğlu
AdresKatip Mustafa Çelebi Mah. Küçükparmakkapı Sok. No:15/4 Beyoğlu/İSTANBUL
Yetkili: Erol Işık
TEL-1:08504731373
Web Adresi: https://www.kheiron.com.tr/
E-posta adresi: info@kheiron.com.tr
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com