firma rehberi
KARAKAYALAR MEFRUŞAT
KARAKAYALAR MEFRUŞAT
karakayalar mefrusat toptan ve perakende döşemelik kumas ve kanepe örtüsü çeşitleri
Firma Hakkında

1982 yılında kurulmuş olan firmamız kurulduğu günden bu yana yaklaşık 30 yıldır kalite prensiplerinden ödün vermeden faaliyetlerine artan ivme ile devam etmektedir. Döşemelik Kumaş, Sünger ve Döşemelik Malzeme alanlarında faaliyet gösteren firmamız Konya’nın da lider firmalarındandır.

Döşemelik Kumaş alanında ürünlerinin arasında Şönil, Kadife, Goblen, Flok, Keten, Nubuk, Süet ve Viskon bulunmaktadır. Bu ürünleri Epengle, Donare, Kets, İsmen, Aydın Tekstil, Rekor, Sertex, Ekart, Diseta, Vallini, Mazz Collection gibi sektörünün dev firmalarından ve kalite anlayışının bağdaştığı daha birçok firmadan temin eden firmamız bulunduğu bölge itibariyle de sektörünün alanında lokomotifi konumundadır. Firmamız 1987 yılından itbaren Epengle, 1997 yılından itibaren de Donare firmalarının Konya ve bölgesinin bayiliklerini elinde bulundurmaktadır.

Sünger alanında ise Nova Sünger ve Birlik Sünger firmalarının ürünlerini bulunduran firmamız D32, D28, D26, D22, EKO ve BEYAZ kalitelerinin Sert ve Soft çeşitlerini müşterilerimize sunarken bu kalitelerin dilenen tüm ölçülerini temin edebilmektedir.

Ticari ilişkilerinde dürüstlüğü olmazsa olmazı kabul eden yaklaşımı ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan felsefesi ile Karakayalar Mefruşat kaliteyi arayanların tercihi olmaya devam edecektir.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: KONYA / Karatay
Adresaziziye mahallesi
türbe caddesi
aziziye cami karşısı
no:39
Yetkili:
tel:0332 353 54 35
fax:0332 351 45 26
Web Adresi: http://www.karakayalarmefrusat.com
E-posta adresi: mustafakarakaya@hotmail.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com