firma rehberi
Karaboğa Mühendislik A.Ş
Karaboğa Mühendislik A.Ş
Karaboğa Mühendislik A.Ş
Firma Hakkında

Biz, Dünyadaki Ekonomik, Sosyal ve Siyasî Değişim ve Gelişmeleri Yakından Takip Eden, Kaynakları Buna Göre Geliştiren, ‘’Toplam Kalite Yönetimi’’ Anlayışına Sahip, Dinamik Bir Aileyiz. Sürekli Eğitim, Bu Anlayışımızın Tabii Bir Uzantısıdır. Bu Amaçla Şirket İçi ve Dışı Eğitimler İle Eleman Performansımız Sürekli Yükseltilmekte, Dışarıdan Alınan Danışmanlık Hizmetleri İle Firmamızın Rekabet Gücü Sürekli Arttırılmaktadır.
Birlikte Yaşadığımız, ‘’İnsan’’lara ve Bizi Barındıran ‘’Çevre’’mize Saygımızı Hiçbir Zaman Kaybetmeden, Onlara Katma Değer Katarak, Yaptığımız Her İşte Kaliteyi Şiar Edindik. Biz, İnsanımızın, Ona Sunulan Her Mal ve Hizmette Kaliteyi Hak Ettiğine İnanıyor, İşimizi ve Üretimimizi de Bu Anlayışa Göre Yapıyoruz.
Biz, Yaradan’a, Kendimize, Birlikte Yürüdüğümüz Ekibimize, Güveniyor ve Bu İnançla Çalışıyoruz. Dün Olduğu Gibi, Yarın da Çalışmaya Devam Edeceğiz. Hedefimiz, İstanbul’da Doğan bu Müteşebbis Coşkunun Önce Ülkemizin Dört Bir Yanını Ulaşması, Sonra Dünyayı Aydınlatmasıdır.
YÖNETİM KURULU BAŞKANI :  M. Yunus KARABOĞA
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Ümraniye
AdresHamidiye mah, Güler sok 4b Çekmeköy/istanbul
Yetkili: Veli Karaboğa
TEL-1:0216 641 50 84
TEL-4:0532 711 74 23
Web Adresi: http://www.karabogamuhendislik.com.tr
E-posta adresi: info@karabogalar.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com