firma rehberi
İŞ YERİMİ İZLEMEK İSTİYORUM
İŞ YERİMİ İZLEMEK İSTİYORUM
CCTV Çocukluğumuzda pek çoğumuz her biri ötekinden çok az farklı olan resimler yapıp onları bir araya getirmişizdir. Sayfalar hızla çevrildiğinde resimlerdeki şekil hareket eder gibi görünmektedir. Bu örnekte de görüldüğü gibi bir dizi hâlindeki resimler gözlerimizin önünden art arda hızla geçirildiğinde beyin bunu gerçek zamanlı bir hareket olarak algılar. Bir CCTV sistemi de (kamera tarafından) okunan, aktarılan (iletilen) ve sonra da (monitör tarafından) gösterilen bir dizi resimden (görüntüden) oluşmakt
Firma Hakkında

HAKKIMIZDA
1993 yılından beri Bilgi Teknolojileri VE Güvenlik sektöründe varolan ÇÖZÜM BİLG.İLET.HİZM.LTD.ŞTİ, bütün dikkatini müşteri memnuniyetine odaklamış ve bu amaç doğrultusunda kendisini sürekli olarak geliştirmeyi temel ilkesi haline getirmiştir.

Müşteri memnuniyetini sağlayabilmenin temel parametreleri, UZMAN bir kadro ile, ANAHTAR TESLİMİ projeler sunabilmek ve bu projelerin ARKASINDA DURABİLMEKTİR. geniş,bilgili, sertifikalı bir teknik kadroya sahiptir. Bu kadro ilerleyen teknolojinin en son yeniliklerini kendi birikimine eklemek amacıyla hem nitelik, hem de nicelik olarak sürekli gelişmektedir.

2013 DE EKSABAYT BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK’TEKNOLOJİLERİNİDE BÜNYESİNE KATARAK çözüm ve ürün portföyünde dünyanın lider markaları bulunmaktadır. Bu markaların sundukları çözümleri gerçekleştirebilmenin önkoşulu olan teknik altyapıyı oluşturmak, EKSABAYT’in en önem verdiği konulardan birisi olmuştur.Bu amaçla her türlü eğitim ve seminer faaliyeti izlenerek müşterilerine teknik donanıma sahip elemanlar ile hizmet veren bir firma yapısına kavuşmuştur.

EKSABAYT, müşteri memnuniyetinin en önemli unsurlarından birisi olan satış sonrası hizmet konusunu ayırt edici özelliklerinden birisi haline getirmiştir. Bu amaçla, problemlere süratle müdahaleyi gerçekleştirebilecek şekilde, kendi ofisinden müşterinin lokasyonuna uzaktan bağlanma altyapısını oluşturmuştur.

Ömer Dayıdinç
Genel Müdür

imza
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Bahçelievler
AdresİLETİŞİM
Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. Tekin Sok.
No. 8 Şirinevler / İstanbul

Tel. 0212 603 95 87
Fax. 0212 603 95 87

Email: info@eksabaytguvenlik.com

DİREK İLETİŞİM
Ömer Dayıdinç
Satış Danışmanı
0 (507) 769 62 09Ferhat Tarhan
Teknik Müdür
0(532) 320 37 20Mehdi Tarhan
Satış Danışmanı
0 (553) 523 55 72Müge Kaya
Sekreterya
0(212) 603 95 87
Yetkili: FERHAT TARHAN
TEL-1:05323203720
Web Adresi: http://www.eksabaytguvenlik.com
E-posta adresi: ferhattarhan@gmail.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com