firma rehberi
Hürriyet Akdeniz
Hürriyet Akdeniz
Haber anlayışı ülkemizde genellikle taraflı olarak gerçekleştiğinden tarafsız haber kaynaklarının hızlı şekilde önü kesilmektedir. Yayın hayatına başladığından beri tarafsızlığını Hürriyet Akdeniz, bölgesel haberleri en kısa süre içerisinde okuyucularına sunmaktadır. Okuma trajları yüksek olan haber sitesinde her kategoride ve alanda doğru haberlere ulaşmanız mümkündür. Herkesin haber alma özgürlüğünün olduğu ülkemizde gündemdeki olaylardan ve Dünyada yaşanan gelişmelerden ilk önce sen haberdar olmak istiy
Firma Hakkında

Haber anlayışı ülkemizde genellikle taraflı olarak gerçekleştiğinden tarafsız haber kaynaklarının hızlı şekilde önü kesilmektedir. Yayın hayatına başladığından beri tarafsızlığını Hürriyet Akdeniz, bölgesel haberleri en kısa süre içerisinde okuyucularına sunmaktadır. Okuma trajları yüksek olan haber sitesinde her kategoride ve alanda doğru haberlere ulaşmanız mümkündür.
Herkesin haber alma özgürlüğünün olduğu ülkemizde gündemdeki olaylardan ve Dünyada yaşanan gelişmelerden ilk önce sen haberdar olmak istiyorsan doğru yerdesin. Sık kullanılanlar listenize ekleyeceğiniz http://www.hurriyetakdeniz.com sitesini günde en az 1 defa ziyaret etmeniz sizin yararınıza olacaktır.
Önemli kalemlerin köşe yazılarından, ekonomik ve finansal sinyallere kadar birçok değerli bilgi ve ipucunun yer aldığı Hürriyet Akdeniz; sadece Akdeniz bölgesine ait Antalya Haberleri değil, tüm dünyada olan gelişmeleri de sizlere ilk elden sunmaktadır.
Sağ tarafta yer alan bölümde en çok okunan ve öne çıkan haberlere göz atabilirsiniz. Bu sayede tüm haberleri okumak yerine en yüksek öneme sahip haberlere bakabilirsiniz. Dilerseniz www.hurriyetakdeniz.com ailesinin üyeleri arasına katılarak kişisel düşünce ve yorumlarınızı da haber yazısının altından yorum olarak binlerce kişi ile paylaşabilirsiniz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: ANTALYA / Merkez
AdresMuratpaşa - Antalya
Yetkili: Hürriyet Akdeniz
TEL-1:05537371207
Web Adresi: http://www.hurriyetakdeniz.com/
E-posta adresi: info@hurriyetakdeniz.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com