firma rehberi
ALKANLAR ADANA KLİMA SERVİSİ
ALKANLAR ADANA KLİMA SERVİSİ
Klima montajı klima ile ilgilenen her firmanın dikkat etmesi gereken en önemli ayrıntıdır. Özellikle klima motorunun yerleştirilmesi sırasında gerekli önlemlerin alınması gerekir. Adana klima montaj alanında faaliyet gösteren firmamız bu konuda gerekli önlemleri alarak olması gereken konuma düzgün bir şekilde montaj yapmaktadır.
Firma Hakkında

Evimizde kullandığımız tüm elektronik cihazlar zaman zaman arıza vermekte ve cihazın kullanım amacına uygun teknik servis çağırarak onarımı yaptırılmaktadır. Beyaz eşyalar, televizyon ve klimaların onarımı işinin ehli olan ekipler tarafından yapılmakta ve uzun yıllar kullanımı mümkün olmaktadır. Adana Klima Teknik Servis klima arıza, bakım ve montaj işlerinde işinin ehli teknik servis elemanları ile hizmet sunmaktadır. Hiç ummadığınız anda oluşacak klima arızalarınızda ekiplerimiz çözüm odaklı çalışarak mağduriyetinizi giderecektir.

Çözüm Odaklı Hizmet;

Klimalarınızın arızalarında klimanızın marka ve modeline uygun garantili yedek parça kullanmakta ve müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Yaptığımız işçilik ile klima ile ilgili sorunlarınızı kısa sürede gidermekte ve müşterilerimizin referansları ile Adana ve ilçelerine hizmetlerimizi taşımaktayız. Nakil edilmesi gereken klimalarınızı tecrübeli personellerimiz ile yeni yerine montajını gerçekleştirmekte ve bunu ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız iş bunlarla sınırlı değil. Klimalarınızın belirli periyotlarla bakımı yapılmalıdır. Bu bakım klimanızın verimli çalışması ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Gaz eksiltmesi ya da gaz kaçaklarının tespiti bu bakım sırasında ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bakım sırasında temizlik işlemi yapılması hijyenik açıdan da önemlidir. Zamanla kirlenen klimanızın içi bu bakım sırasında temizlenmektedir. Adana Klima Teknik Servis personellerimiz ve tüm ekipmanlarımız ile klima ile ilgili tüm hizmetleri müşterilerimize ekonomik olarak sunmaktayız.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: ADANA /
AdresREŞATBEY MAHALLESİ 62010 SOKAK ALSANCAK APT.KAT:2/3 SEYHAN/ADANA
Yetkili: tuna can
TEL-1:0322 457 66 57
TEL-2:0532 505 16 92
Web Adresi: http://www.adanaklimaservisi.net
E-posta adresi: adanaklimaserviss@gmail.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com