firma rehberi
İş Güvenlik OSGB İş Güvenlik Malzemeleri
İş Güvenlik OSGB İş Güvenlik Malzemeleri
Tedbirimi Alıyorum, Çünkü Yaşamayı Seviyorum
Firma Hakkında

IsguvenlikOSGB.com 2012 yılının sonunda kurulmuş İstanbul-Bakırköy merkezli bir firmadır. Güvenli alışveriş olgusunu e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, kaliteli ürün çeşitleri ile toptan ve perakende olarak faaliyet göstermektedir.

Firmamızın en önemli özelliği güven ve saygıya dayalı bir çalışma ahlakına sahip olmasıdır. Dolayısıyla tüm ürünlerimizde orijinal ve kaliteli ürünler satmaktadır. İlan açıklamalarında ne yazıyor ise aynı ürünü alacağınızı taahhüt etmektedir. Kalite ve teknolojiyi bir araya getiren firmamız ünvanının ağırlığına mensup zihniyette faaliyetlerini sürdürmeyi kendisine ilke edinmiştir.

IsguvenlikOSGB.com için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden bizden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak geri iade edebilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için önemlidir. Hafta içi çalışma saatlerinde güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza cevap vermek üzere telefonun ucunda sizleri beklemektedir.Aklınıza takılan her türlü soru ve önerileriniz için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Siz de alışverişin keyfini çıkarmak ve 365 gün indirimli fiyatlara ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz...

Saygılarımızla
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Şişli
AdresHalil Rıfat Paşa, Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:5 D:570, 34384 Şişli / İstanbul, Türkiye
Yetkili: Uğur Erişoğlu
TEL-1:+90 (850) 304 98 77
TEL-2:+90 (212) 22 1 2345
Web Adresi: http://www.isguvenlikosgb.com
E-posta adresi: rehber@isguvenlikosgb.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com