firma rehberi
GÖZLÜK İPİ
GÖZLÜK İPİ
Optik ve İş Güvenlik Sektörüne Yönelik Aksesuar Üretimi
Firma Hakkında

Gözlük İpi 2012 yılında 4 Ortaklı olarak Ankarada kurulmuş, Optik sektörü İş Güvenlik Firmaları, Turizm Firmaları, Yatch Klüpleri, Havacılık ve Paraşüt Spor aktivitileri, Tüm Hastane Fabrika ve Özel şirketlere yönelik Makreme ipi, İş Güvenlik ipleri, Sporcu Gözlük ipi, Neopren Gözlük ipi, Çocuk Gözlük ipleri, Suda Batmaz Gözlük ipleri, Boncuklu Gözlük ipleri ve Çok Değerli Taşlardan üretimini özel olarak işlediğimiz Gözlük İpleri İmalatı ile Yurtiçi ve Yurtdışı tedarik firması olarak, daha iyi hizmet vermek amacı ile, Teknolojik gelişmeleri de, takip ederek en iyi malzemeden üretilen, Gözlük İpini müşterilerine en uygun fiyata pazarlamayı ilke edinmiştir.

Gözlük İpi 1. Kalite Malzeme ile üretilmekte olup, Özellikle İş Güvenlik, Gözlük İpleri olmak üzere Optik ve Turizm Takı Sektöründe kısa zamanda önemli bir boşluğu doldurarak, Kaliteli Üretimi en uygun maliyetle Türkiye, AB ve Dünya Ülkelerine topdan olmak üzere, her alana yönelik Gözlük ipi üretimi yapmaktadır. Çalışanlarımızın çoğunluğunu Ev hanımları başta olmak üzere, gerçek anlamda ihtiyaç sahibi olan ailelere İstihdam sağlanmış ve Ülke ekonomisine katkıda bulunulmuştur. Firmamız en son trend marka, model ve yeniliklerle sektörde farklı bir çizgide yer almaktadır.

Hedefimiz. Dünya Ülkelerine, Yerli 1. Sınıf Kaliteli Gözlük İpini en uygun fiyata İhracatını gerçekleştirmek Ülkemiz Ekonomisine İstihdam ve Katkı sağlamaktır.

Dünyaya Üretiyoruz...
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: KOCAELİ / Gebze
AdresASAN REKLAM İNŞAAT EMLAK
H.Halil Mah. 1229/1 Sk.No:7/B
Gebze / KOCAELİ

Depo: Guzeller Mh. Gençlik Cd. 0913 Sk No:3
Fab: Galaxi A.V.M Karşısı Eryaman / ANKARA
Yetkili: Yahya EMİNOĞLU
TEL-1:0538 221 5757
Web Adresi: https://www.gozlukipi.com
E-posta adresi: yahyaeminoglu@hotmail.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com