firma rehberi
Best Karbon
Best Karbon
Şirketimiz kurulduğu günden bu güne yüksek kaliteyi ,sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda çalışanları ile bir takım ruhu içerisinde İstanbul da hizmetlerini sürdürmektedir. Sanayide kullanılan her türlü elektrik motor kömürleri, cer motor kömürleri, otomobillerde kullanılan; marş, alternatör, silecek, kalorifer ve klima kömürleri, ev ve el aletleri kömürleri, vakum pompa kömürleri, salmastra kömürleri, jeneratör kömürleri, forklift kömürleri firmamız
Firma Hakkında

Şirketimiz kurulduğu günden bu güne yüksek kaliteyi ,sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda çalışanları ile bir takım ruhu içerisinde İstanbul da hizmetlerini sürdürmektedir.

Sanayide kullanılan her türlü elektrik motor kömürleri, cer motor kömürleri, otomobillerde kullanılan; marş, alternatör, silecek, kalorifer ve klima kömürleri, ev ve el aletleri kömürleri, vakum pompa kömürleri, salmastra kömürleri, jeneratör kömürleri, forklift kömürleri firmamız tarafından istenen ölçü, kalite ve hızla garantili olarak üretmektedir.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Kadıköy
AdresAtatürk Mh. Alemdağ Cd.
No:89/11 Ümraniye/İstanbul
Yetkili: Barış Bey
TEL:+90 216 505 68 87
CEP:+90 506 108 32 00
Web Adresi: https://bestkarbon.com/
E-posta adresi: info@bestkarbon.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com