firma rehberi
Merter Toptancıları
Merter Toptancıları
Alıcı ile satıcıyı buluşturan e ticaret platformu.
Firma Hakkında

Alışveriş yaparken yüksek fiyatlardan yakınıyorsanız toptan al fazla kazan anlayışı ile hizmet vermeye başlayan mertertoptancilari.com sizin için harika fırsatlar sunuyor!
İşletmenizde ürün çeşitliliğini arttırmak ama bu artışı fiyatlara yansıtmamak mı istiyorsunuz? O halde toptan fiyatına perakende satışlarla dilediğiniz ürünü mertertoptancilari.com’dan gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Peki, bu harika platformda satışa sunulan ürünler neler?
Toptan Satış Ürünleri
Genç ve dinamik bir platform olan mertertoptancilari.com kuruluşunun ardından çok kısa bir zaman dilimi geçmesine rağmen ürün çeşitliliğinde adeta harikalar yaratıyor. İster küçük çaplı işletmeler ister alışverişte az alıp çok kazanmak isteyenler için fırsatlar sunan bu platformda erkek giyimden makyaj malzemesine gözlükten aksesuara her türlü ürünü toptan alışveriş ile satın alabilirsiniz. Üstelik ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde farklı seriler ile sizlerin beğenisine sunulan ürünleri güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Sipariş vermek ve toptan fiyatlar sayesinde avantajları hemen kapmak için tek yapmanız gereken ilan sahibini Whatsapp veya telefon araması ile iletişime geçmek.!
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Bahçelievler
AdresKocasinan Merkez Mahallesi, Çandar Sk. No: 26/a, İstanbul/Bahçelievler/Yenibosna
Yetkili: Mustafa Tatar
TEL-1:05448732544
TEL-2:0544 873 25 44
Web Adresi: http://mertertoptancilari.com
E-posta adresi: mertertoptancilari@yandex.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com