firma rehberi
hidrofor servise gel
hidrofor servise gel
istanbul hidrofor servisi
Firma Hakkında

Tesisat sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız, bazı konutlarda kot farkı ve şebeke basıncı ve benzeri sebeplerden kaynaklanan İçme suyu basınç sorunlarını hidrofor sistemleri kurarak çözmektedir. İstanbul genelinde yaygın servis ağı ve yedek parça teminiyle hidroforlarda yaşanabilecek arızaları kısa sürede devreye alabilmektedir. İstanbul genelinde yirmi yıllık tecrübesiyle sektörde hizmet veren firmamız; donanımlı teknik personeliyle hidrofor sistemleri alanında faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Ekonomik Fiyatlar
Arıza çözümlerinde ve sistem kurulumunda daima “kaliteli ve ekonomik” çözümler sunuyoruz. Deneyimli bir firma olarak sektörde müşterilerimize her zaman uygun fiyat avantajı sunarak rekabet sağlıyoruz.
Hızlı Servis
Hidrofor sistemi arızalarından kaynaklanan su kesintilerinde konutların ve üretim merkezlerinin hızlı şekilde yeniden devreye alınmasını sağlıyoruz. Hidrofor konusunda uzman teknik personelimizle yedek parça donanımlı araçlarımızla yaygın servis hizmeti veriyoruz.
İstanbul'un Her Yerine Servis Hizmeti
Tam donanımlı servis araçlarımız ve hidrofor teknolojisine hakim uzman teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. İstanbul’un her semtine alanında uzman personelimizi en hızlı şekilde yönlendiriyoruz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Fatih
AdresAvrupa:: Melek Hatun Mh. Bıçkı Sk. N:10 Fatih/İstanbul

Anadolu: Kadıköy Kanarya Sk. No:66 Kozyatağı / İstanbul
Yetkili: Sabri Ersoy
TEL-1:444 3 614
TEL-3:0541 289 57 57
Web Adresi: http://hidrofor.servisegel.com
E-posta adresi: info@servisegel.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com