firma rehberi
Hb Grup Temizlik Hizmetleri
Hb Grup Temizlik Hizmetleri
HB Grup Temizlik olarak hizmetlerimizi titiz, profesyonel ve ekonomik olarak, güleryüzlü ve uzman personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerine taşıyarak yüksek memnuniyet sağlamaktayız
Firma Hakkında

HB Grup Temizlik olarak hizmetlerimizi titiz, profesyonel ve ekonomik olarak, güleryüzlü ve uzman personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerine taşıyarak yüksek memnuniyet sağlamaktayız. Bunun yanında 20 yılı aşkın bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile temizlik hizmetlerimizi ekonomik ve profesyonel olarak yapmaktayız. Böylelikle müşterilerimizin yüksek ücretler ödemeden kaliteli temizlik hizmeti ile buluşturmaktayız. Yaptığımız temizlik işlerinde kaliteden taviz vermeden, güleryüzlü ve uzman personelimiz ve kaliteli ekipman ve malzemelerimiz ile yapmakta ve bir temizlik firması olarak  Ücretsiz Keşif hizmetimiz ile doğru, titiz ve ekonomik çözümler üretmekteyiz.

Yapmış olduğumuz hizmetlerimizden başlıcaları sitemizde hizmetlerimiz sayfamızda yer almakla beraber, İş Yeri Temizliği, Ev Temizliği, Daire Temizliği, Apartman Temizliği, Cam Temizliği, Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonrası Temizlik, Su Baskını Temizliği, Endüstriyel Firma Temizliği, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği,  Merdiven Temizliği, Halı Koltuk Yıkama Hizmeti, avm, otel, okul temizliği, bankalar, cami temizlikleri, ibadethane temizliği, villa temizliği gibi hizmetler olup açık alanlar veya kapalı alanlar olmak üzere tüm mekan veya alanlarda tüm temizlik hizmetlerinizi yapmaktayız. Temizlik şirketi olarak İstanbul ve Çevre şehirlerde gezici ekibimiz ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

Temizlik hizmetlerimizin tümünde profesyonel ve titiz hizmeti ekonomik fiyatlara sizlere ulaştırmaktayız.    Siz de Fiyat Almak için Şimdi arayın !
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL /
Adres
Yetkili: Mehmet Temizlik
TEL-1:0216 312 10 80
TEL-2:0536 894 10 02
Web Adresi: https://www.hbgruptemizlik.com/
E-posta adresi: info@hbgruptemizlik.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com