firma rehberi
Hasko Elektrik
Hasko Elektrik
Elektrik işleriniz için teklif almayı unutmayınız. AG,OG,İÇ TESİSAT,ENDÜSTRİYEL TESİSLER,ÇEVRE AYDINLATMA,GÜVENLİK SİSTEMLERİ ile Hizmetinizdeyiz
Firma Hakkında

HAKKIMIZDA

1995 Yılında Haselko Elektrik olarak başlayarak Tedaş ve Bağzı Firmalara hizmet vermekteydik. 2004 senesinde Haselko elektriği UğurElektrik Ve daha sonra Hasko olarak değiştirdik.Daha sonra yolumuza Hasko Elektrik ile devam ettik. 22 yıldır Elektrik üzerine başarılı projelere imza attık. İsmimize hiçbir zaman leke sürdürmeden dürüst, işini sahiplenen,başarılı,titiz bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.

PROFİLİMİZ

Elektrik proje, mühendislik, müşavirlik ve uygulama alanlarında bir ihtisas şirketi olarak 2004 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Hasko Elektrik, kalite ve müşteri memnuniyeti kriterlerini temel ilke olarak benimseyen bir anlayışla sektörün ihtiyaç duyulan firmalarından biri haline gelmiştir. Firmamız kaliteli hizmet için ‘devamlılık’ ilkesinden vazgeçilemeyeceği düşüncesiyle yıllardır proje ve uygulama işlerini kendi bünyesinde bulundurduğu her biri kendi alanında uzman olan ustalar,genç ve dinamik kadrosuyla gerçekleştirmektedir. Ayrıca ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeler; daha çok çalışmayı,teknolojik değişimleri takip etmeyi ve optimum kalite ve maliyette uygulamalar çıkarmayı bir zorunluluk haline getirmiştir.

FELSEFEMİZ

Hasko Elektrik bulunduğu sektörün içinde anlayışı ve yükselen çizgisiyle başarısını en üst seviyeye taşımak ve müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak adına kaliteli işlerin yanında güven tesis etmektedir. Sunulan noksansız hizmet anlayışımız ve yenilikçi tavrımız ise ortaya ayrıcalıklı projeler çıkartmaktadır. Müşterilerimize güvenin yanında memnuniyet duygusunun verdiği hazzı bugün olduğu gibi yarınlarda da yaşatmak adına, sahip olduğumuz genç ve yetenekli kadromuzun yanında mükemmelliyetçi yaklaşımımızla doğru bir yolda emin adımlarla gerek ülkemizde gerekse uluslararası düzeyde sektöründe belirleyici, saygın bir marka olarak yer edineceğimize inanıyoruz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Avcılar
Adresfruzköy mahallesi ülkem sok no:6
Avcılar/İstanbul
Yetkili: Hakan KOCA
CEP:0551 732 49 53
TEL:0532 154 74 31
Web Adresi: http://www.haskoelektrik.com
E-posta adresi: hakankoca@haskoelektrik.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com