firma rehberi
ESEN BRANDA
ESEN BRANDA
ESEN BRANDA
Firma Hakkında

Uzun yıllardır sektördeki yenilikleri takip ederek kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışan firmamız kalite ve şıklığı, kullanışlılık ve 1.sınıf işçiliği buluşturarak sizlere hizmet etmeyi kendine bir prensip olarak benimsemiş ve tüm yapılan hizmetlerini buna göre yapmıştır.
İstanbul merkezli Esen Branda, tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründeki öncülerden olmakla birlikte gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sektöre yeni bir soluk getirme konusunda öncülük etmeye devam etmektedir.
Ürünlerimizin montajının ve kumaş satışımız kendi firmamız tarafından yapılmasından dolayı uygun fiyat ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.
Esen Branda olarak ;

Mafsallı tenteler, çift yönlü açılımlı tenteler, körüklü tente, klasik tente, sabit tente, kapı girişleri, motorlu tenteler, otomotik tenteler, uzaktan kumandalı tenteler, tel çit brandaları, şantiye çadırları, orijinal kamyonet brandası, karpuz tente, kapaklı dijital baskılı körüklü amortisör, kapaklı tente, kamp çadırları, kamelya sistemleri, kış bahçeleri ve her tür ebatta şemsiyeler konusunda faaliyet göstermekteyiz.
 
Saygılarımızla
 
Esen Branda Yönetimi
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Fatih
AdresFirma adres: İ.M.Ç 1.Blok 1502 Unkapanı / İSTANBUL
Yetkili: YUSUF ESEN
TEL-1:0 212 514 91 40
TEL-4:0 532 623 56 21
Web Adresi: http://esenbranda.com/
E-posta adresi: info@esenbranda.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com