firma rehberi
DM Grup Metal- Dezenfeksiyon Kabini
DM Grup Metal- Dezenfeksiyon Kabini
2012 yılında kurulan DM Grup Metal, sektör tecrübeleri ışığında Dezenfeksiyon Kabini, Dezenfektan Kabini, Hijyenik Paspas, Hava Temizleme Cihazı, Araç Dezenfeksiyon Makinesi Cihazı, ULV Dezenfeksiyon Makinesi Cihazının imalatını ve satışını yapmaktadır. CE Belgesi, 2 Yıl Garanti, Teknik Servis, 20 Bin m2 Üretim Tesisi ve 250 Bin adet Üretim Kapasitesi ile hizmetinizdeyiz. Bildiğiniz üzere COVID-19 / Koronavirüsle mücadele etmenin en önemli yolu sürekli hijyenik ortamlar sağlamaktan geçmektedir. Yaptığımız D
Firma Hakkında

2012 yılında kurulan DM Grup Metal, sektör tecrübeleri ışığında Dezenfeksiyon Kabini, Dezenfektan Kabini, Hijyenik Paspas, Hava Temizleme Cihazı, Araç Dezenfeksiyon Makinesi Cihazı, ULV Dezenfeksiyon Makinesi Cihazının imalatını ve satışını yapmaktadır.
CE Belgesi, 2 Yıl Garanti, Teknik Servis, 20 Bin m2 Üretim Tesisi ve 250 Bin adet Üretim Kapasitesi ile hizmetinizdeyiz.
Bildiğiniz üzere COVID-19 / Koronavirüsle mücadele etmenin en önemli yolu sürekli hijyenik ortamlar sağlamaktan geçmektedir.
Yaptığımız Dezenfeksiyon kabinleriyle kişi kapalı veya açık temiz bir ortama girerken el temizliği dahil tüm vücut ve ayakkabı tabanları da dezenfekte olmuş şekilde giriş yaptığından kendi steril ortamlarınız uzun süre korunmaktadır. Şuan da Çin başta olmak üzere Avrupa’nın birçok yerinde de bu sistemler kullanılmaya başlandı.
Dezenfeksiyon Kabini ve diğer ürünlerden satın almak için hemen iletişime geçiniz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: KOCAELİ / Gebze
AdresBeylikbağı Mah. 324. Sok. No:7 (41420) Gebze / Kocaeli
Yetkili: Bülent ÖZBEY
TEL:0262 751 47 25
CEP:0532 242 21 18
Web Adresi: https://dezenfeksiyonkabinleri.com
E-posta adresi: bulent.ozbey@dezenfeksiyonkabinleri.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com