firma rehberi
CKL Taşımacılık A.Ş.
CKL Taşımacılık A.Ş.
CKL Taşımacılık, bir Ceyhan Nakliyat iştirakidir. Asansörlü bir şekilde şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti sunar.
Firma Hakkında

Güvenli ve ekonomik nakliye hizmetleri, eşya taşımacılığı için uzman ve ekonomik çözümler için Ceyhan Taşımacılık önemli avantajlar sunuyor. Nakliye hizmeti almak için her zaman tercih edebileceğiniz özel hizmetler ile eşya taşımak zor olmaktan çıkıyor ve kolay hale geliyor.

Eşya taşımak çoğu zaman zor olmasına karşılık, sunulan profesyonel nakliye hizmetleri sayesinde eşya sahipleri bu süreci çok kolay şekilde atlatabiliyorlar. Uzman ve yüksek kalite hizmet anlayışı nakliye firmaları arasında üstün kalitesi ile öne çıkan firmamız tarafından sunulan tüm nakliye hizmetlerinde yüksek kalite standartları korunmaktadır.

Hem ev hem de iş yerleri için pratik ve hızlı eşya taşımacılığı sunan ekibimiz ile birlikte eşyalar kolayca yeni adreslerine ulaşabiliyorlar. Nakliyeyi sadece bir noktadan bir noktaya eşya taşımak olarak görmeyen hizmet anlayışımız ile her zaman güvenli ve uygun fiyatlar ile çözümler bulabilirsiniz.

Günümüz teknolojik imkânları ve deneyimli ekip tarafından sunulan hizmetler;

• Evden eve nakliyat
• Ofis taşımacılığı
• Şehir dışı nakliyat
• Parça eşya taşımacılığı
• Depo taşımacılığı
• İstanbul şehir içi nakliye

Şeklinde tüm eşya taşımacılığına yönelik olarak geliştirilen hizmetleri içeriyor. İhtiyacı en iyi karşılayacak hizmetler eşya taşımacılığı için en uygun çözümleri sunan firmamız eşya taşımacılığının her alanında kolaylık sağlıyor. Evden eve nakliyat hizmeti eşyaların eski adresinden yeni adreslerine hızlı, güvenli ve günümüz çözümlerine uygun şekilde yapılıyor. Bu sayede yeni eve taşınmak, eşya sahipleri için bir sorun olmaktan çıkıyor.

Eşya sahipleri sürecin hiçbir kimse müdahil olmayarak stresli geçebilecek bu dönemi rahat bir şekilde geride bırakıyorlar. Ofis eşyaları özellikle değerli oldukları için çok daha özenli koruma sağlanarak hiçbir eşyanın zarar görmeden yeni adresine taşınması da ofis taşımacılığı ile mümkün oluyor.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Gaziosmanpaşa
AdresMevlana Mah. Sultan Selim Cad. Serinyuva Apt. No:7/20
Yetkili: Ümit Ceyhan
TEL-1:05412138939
Web Adresi: https://ckltasimacilik.com
E-posta adresi: info@ckltasimacilik.com
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com