firma rehberi
Caferoğlu Ormancılık
Caferoğlu Ormancılık
Caferoğlu Ormancılık
Firma Hakkında

"2009 yılında kurulan Caferoğlu Ormancılık, Peyzaj ve Mühendislik Hizmetleri ve ormancılığın tüm kollarında hizmet veren Ormancılık Bürosu’dur.

Gerekli tüm mühendislik yetkilerine sahip olan Caferoğlu Ormancılık Bürosu; orman danışmanlığının yanısıra, maden arama, sondaj, işletme saha izni gibi izinleri yetkin ve tercübeli ekibiyle sizlerin yerine hazırlar, takibini yapar ve sonlandırır.
Ayrıca Caferoğlu Ormancılık Bürosu; peyzaj, plan yapım ve uygulama, fidan üretim-satış, bitki toprağı, torf, doğal organik gübre, humus, ağaç kabuğu (malçlamalık), diatomit, pomza taşı, çim tohumu, orman ağaç tohumu, süs bitkileri tohumu ticareti vs. gibi ormancılıkla ilgili her türlü faaliyeti gerçekleştirmektedir.
Tecrübeli orman mühendislerinden oluşan kadrosuyla hizmet veren Caferoğlu Ormancılık sektörün her fırsatta bilgi ve destek alabileceği, dikili satış danışmanlığı yapan bir kuruluş olmanın yanısıra, yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

http://www.caferogluormancilik.com/"
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: ANKARA / Çankaya
AdresKorkutreis mahallesi GMK BULVARİ 32/1 ÇANKAYA ANKARA
Yetkili: Mustafa Yiğit
TEL-1:0553 625 12 02
Web Adresi: http://www.caferogluormancilik.com/
E-posta adresi: ormanburosu@yandex.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com