firma rehberi
Analiz Dedektiflik Bürosu
Analiz Dedektiflik Bürosu
Analiz Dedektiflik Bürosu
Firma Hakkında

Analiz Özel Dedektiflik

Özel dedektiflik bürosu 2007 yılında faaliyete başlamış, günümüze kadar hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir. Ülkemizde özel dedektiflik sektörünün öncülerinden olan firmamız, kurumsal ve bireysel araştırmalar yaparak siz değerli müşterilerimize en doğru ve güvenilir hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Hizmetlerimiz Ankara dedektiflik bürosu tarafından yönetilip, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya illeri başta olmak üzere ülke çapında hizmet sunmaktadır. Başlıca hizmetlerimiz arasında mahkeme aşamasındaki davalara delil bulma araştırmaları, sadakatsizlik araştırması – eş takibi, borçlu şahıs araştırmaları, ikamet adresi ve iş adresi tespiti, velayet ve vesayet davaları, şirket araştırmaları, personel öz geçmiş doğrulama, fiziki takip gözetim araştırmaları gelir.

Araştırmalarımız kısa zamanda en uygun dedektif fiyatları sunarak doğru sonucu almaya odaklıdır. Yaptığımız araştırmalar her biri kendi alanında uzmanlaşmış, tecrübeli özel dedektif kadromuz tarafından yürütülür.

Misyonumuz, söz konusu araştırma her ne olursa olsun alternatif çözümler üretmek ve hedefe giden en kısa yolu bulmaktır.

Çalışmalarımızda gizlilik ve müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olup mahremiyetiniz güvencemiz altındadır.

Araştırmak istediğiniz konu hakkında fikir almak ya da dedektif ücretleri hakkında bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: ANKARA / Çankaya
AdresMustafa Kemal Mah. 2140 Sokak No:17 Gökçen Life B Blok Kat 2 Çankaya Ankara
Yetkili: Bülent Deniz
TEL-1:0 312 429 05 32
TEL-5:0 532 280 89 00
Web Adresi: http://www.analizdedektiflik.com/
E-posta adresi: bilgi@analizdedektiflik.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com