firma rehberi
Akıllı Tarife
Akıllı Tarife
Aylık elektrik faturanız 130TL üzerindeyse bizi arayın, %10-15 civarı serbest tüketici indiriminden hemen faydalmaya başlayın!
Firma Hakkında

Akıllı Tarife, üç genç Türk girişimci ve Avrupa’da 14 ülkede faaliyet gösteren elektrik tarifeleri karşılaştırma uzmanı Selectra’nın ortaklığı ile hayata geçmiştir.

Elektriği nasıl üzerime alırım? Üç zamanlı elektrik tarifesi nedir? Elektrik tedarikçimi seçebilirmiyim? gibi tüm elektrik kullanımı ve faturalandırma hakkındaki sorularınıza www.akillitarife.com’da yanıt bulabilirsiniz. Websitesinde bulunan karşılaştırma motoru sayesinde önde gelen elektrik dağıtıcılarının güncellenmiş tarifelerini kolayca görüntüleyip karşılaştırabilirsiniz.

Ücretsiz bilgi portalı olmasının yanısıra Akıllı Tarife, serbest tüketicilerin hesaplı elektrik tarifelerine geçişleri konusunda yol gösteriyor. Serbest tüketici sınırı ayda yaklaşık 130TL’lik bir fatura demek oluyor. Bu rakamın üzerinde tüketenler yüzde 10-15 civarında indirimler alabiliyor ve tüm tedarikçiler arasından seçim yapabiliyorlar. Serbest tüketicimisiniz diye öğrenmek istiyorsanız faturanızın resmini çekip fatura@akillitarife.com adresine yollayabilir veya 0850 390 28 39 numaralı Akıllı Tarife çağrı merkezini arayabilirsiniz. Aynı zamanda bir tele-bayi olarak işleyen Akıllı Tarife, kendi çağrı merkezi tüketicilere en uygun bulduğu elektrik şirketi ile anlaşarak indirim teklifi sağlıyor ve sözleşmenizi ayağınıza getiriyor.

Akıllı Tarife taşınanlara yönelik ek hizmetler de sunuyor. Eğer taşınıyorsanız Akıllı Tarife'yi arayarak size en uygun internet, internet TV, dijital TV ve alarm aboneliklerine tek bir telefon ile ulaşabilirsiniz.
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Şişli
AdresAkıllı Tarife Elektrik ve İnternet Hizmetleri A.Ş.
Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad.
Akın Sitesi 1.Blok No: 6 Kat: 10 D: 20
Gayrettepe, 34349 Beşiktaş/İstanbul
Yetkili: Deniz Aksoy
TEL:0850 390 28 39
Web Adresi: http://www.akillitarife.com
E-posta adresi: iletişim@akillitarife.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com