firma rehberi
Akerman Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Akerman Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Akerman Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Firma Hakkında

AKERMAN Kozmetik, 2007 senesinde % 100 Türk Sermayesi ile kurulmuş, aynı zamanda üretimini Türkiye sınırları içerisinde gerçekleştiren, Güçlü, Kurumsal ve Saygın bir Aile Şirketi olarak Sektördeki yerini almıştır.
Şirketimiz bünyesinde barındırdığı "MİSEDOR" markası ile Özel Ürünler üreten bir markadır. "MİSEDOR" markası altındaki tüm ürünler özel formülasyona, üretim ve sunuma sahiptir.

Ar-Ge’ye ve belgelendirmeye yaptığı yatırımlarla bu konumunu pekiştirmiş, 2013 yılından itibaren endüstriyel ve fason üretime başlamıştır.
Ürettiğimiz tüm ürünler, insan sağlığı ve çevre duyarlılığı ön planda tutularak üretilmektedir. Özellikle Temizlik Ürün Grubu, konsantre formüle sahiptir, böylelikle tüketiciler Ekonomik alış-veriş yapma şansını ürünlerimiz ile kolaylıkla yakalamış olmaktadır.

Ürettiğimiz bazı özel proje ve özel formülasyon ürünler ile dünyada ilkleri başarmış bir firmayız.

2007 yılından beri her geçen gün büyüyen bir sektör olan otc, dermokozmetik ,kişisel bakım ürünleri,ağız ve saç bakım ürünleri,bebek bakım ürünleri konusunda yatırım kararı almış, Ar-Ge ve pazar çalışmalarının da tamamlanmasıyla MissFemi, MisDent , DermaMis, Felina, Naturaxin, Melisa, MissBaby markaları ile pazara girmiştir. İç piyasada ve dünyada marka değeri olan birçok büyük firmaya da özel marka üretim gerçekleştirmekteyiz.

Ürün Gruplarımız ;
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün izni ile üretilmiş; Dünya Standartlarında kaliteye haiz oldukları için tüm dünyada geçerli olan "ISO 9001 / ISO 14001 / OHSAS 2007" Kalite belgeleri ile belgelendirilmiş, Özel Üretim Ürünlerdir.
Üretimin tüm aşamasında ve uygulamalarında yüksek kalite seviyesine sahip olduğunu gösteren ve insan sağlığını önemseyen GMP (Good Manufacturing Practice) Sertifikası’na, İslami kurallara uygun olarak üretim yapıldığını tescil eden Helal Sertifikası’na sahiptir.

ISO 9001 ve ISO 14001 standartlarına uygun olarak dizayn edilen tesislerimizde;<
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: İSTANBUL / Avcılar
AdresGümüşpala Mh. Kaynata Sk. No:2 Avcılar İstanbul
Yetkili: Akerman Kozmetik
TEL-1:02124211311
Web Adresi: https://akerman.com.tr
E-posta adresi: info@akerman.com.tr
Harita :
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com