firma rehberi
www.2aajans.com
www.2aajans.com
DİYARBAKIR WEB TASARIM
Firma Hakkında

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; 2A Ajans’da her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.

Bilişim sektöründe 2008 yılından bugüne kurumsal firmalara hizmet veren 2A Ajans, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empati Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bugüne, 2A Ajans ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.


Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle işletmecilerin kurumsal değişmelerini ve en başarılı şekilde yöntemlerine yardımcı olunuyor. Bunu yaparken optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriliyor. 2A Ajans kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır
Firma İletişim Bilgileri
il/ilçe: DİYARBAKIR / Merkez
AdresOfis Aras Kargo Üstü Kat.1 No.2
Yetkili: AYDIN YAVUZ
TEL-1:04122242228
TEL-2:05369542228
Web Adresi: http://www.2aajans.com
E-posta adresi: diyarbakirsanaltur@gmail.com
Harita :
Sektör Grubu:
© 2013-2018 www.firmaTacir.com | info@beduh.com